Taive pogalvis

Prekės kodas: 16919

Pristatymo terminas (d.): 7-14

Sklandus, elegantiškas dizainas sukuria harmoningą atmosferą jūsų saunoje, taip pat kitose jūsų SPA patalpose. 

Kaina: 54.00€
Dėmesio: kaina galioja tik perkant internetu!
Kiekis:
Radote pigiau? Siūlykite savo kainą

POGALVIS:

Toks pat profilis kaip ir nugaros atlošo. Pagamintas iš beržo faneros su Europos ąžuolo faneros.

MATMENYS:

300x300x70 mm

„TAIVE®“ saunos produktų linija siūlo pilnus sprendimus saunos interjerui. Jo sklandus, elegantiškas dizainas sukuria harmoningą atmosferą jūsų saunoje, taip pat kitose jūsų SPA patalpose. Be to, apgalvotai suprojektuoti CARIITTI apšvietimo sprendimai pabrėžia medžiagų paviršius ir formas. „TAIVE®“ interjeras - tai amžinas, ilgalaikis dizaino sprendimas, kuris Jums ir Jūsų svečiams sukurs nepamirštamas pirtis.

„TAIVE®“ suolai suprojektuoti montuoti prie saunos sienų be kojų. Viršutinių ir apatinių suolų ir atlošo vienetus galima lengvai pašalinti valant ir prižiūrint. Triukšmą slopinantys silikoniniai buferiai užtikrina oro srautą ir drėgmės sklaidą tarp sėdynės ir rėmo. Jei naujajame paviršiuje yra paviršiaus šiurkštumas, jis gali būti šlifuojamas.

Kolekcija yra pagaminta iš suomiško beržo faneros, padengtos Europos ąžuolo fanera. Visi klijai surišami su atspariu atmosferos poveikiui D4 klijais su emisijos klase M1. Struktūra garantuoja labai aukštą įtempio stiprumą ir mažą deformaciją.

Techninė informacija
Ilgis (mm) 300
Pristatymo terminas (d.) 7-14
Aukštis (mm) 70
Plotis (mm) 300