Taive nugaros atlošas

Prekės kodas: 16909

Pristatymo terminas (d.): 7-14

Sklandus, elegantiškas dizainas sukuria harmoningą atmosferą jūsų saunoje, taip pat kitose jūsų SPA patalpose. 

Kaina: 138.00€
Dėmesio: kaina galioja tik perkant internetu!
Kiekis:
Radote pigiau? Siūlykite savo kainą

NUGAROS ATLOŠAS:

Komplekte yra visi reikalingi atlošo montavimo priedai ir laikikliai. Yra vietos „CARIITTI“ saunos linijinei šviesai.

MATMENYS:

1100x300 mm

„TAIVE®“ saunos produktų linija siūlo pilnus sprendimus saunos interjerui. Jo sklandus, elegantiškas dizainas sukuria harmoningą atmosferą jūsų saunoje, taip pat kitose jūsų SPA patalpose. Be to, apgalvotai suprojektuoti CARIITTI apšvietimo sprendimai pabrėžia medžiagų paviršius ir formas. „TAIVE®“ interjeras - tai amžinas, ilgalaikis dizaino sprendimas, kuris Jums ir Jūsų svečiams sukurs nepamirštamas pirtis.

„TAIVE®“ suolai suprojektuoti montuoti prie saunos sienų be kojų. Viršutinių ir apatinių suolų ir atlošo vienetus galima lengvai pašalinti valant ir prižiūrint. Triukšmą slopinantys silikoniniai buferiai užtikrina oro srautą ir drėgmės sklaidą tarp sėdynės ir rėmo. Jei naujajame paviršiuje yra paviršiaus šiurkštumas, jis gali būti šlifuojamas.

Kolekcija yra pagaminta iš suomiško beržo faneros, padengtos Europos ąžuolo fanera. Visi klijai surišami su atspariu atmosferos poveikiui D4 klijais su emisijos klase M1. Struktūra garantuoja labai aukštą įtempio stiprumą ir mažą deformaciją.

Techninė informacija
Ilgis (mm) 1100
Pristatymo terminas (d.) 7-14
Plotis (mm) 300