Kaip įsirengti pirtį?

Šiais technologijų laikais modernėja viskas, net pirčių statyba. Pirčių krosnelės, apšildymo, izoliacinės, apšvietimo medžiagos tampa vis modernesnėmis ir vis lengviau montuojamomis. Dėl šių priežasčių nedidelės pirties įrengimas, kai kuriais atvejais, galimas net ir per dvi dienas!

 

UAB Poilsio sprendimai gali užtikrinti kokybišką darbų atlikimą. Pirčių įrengimo srityje mes dirbame jau daugiau nei 10 metų! Įrenginėjame pirtis net tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje! Skambinkite mums jau dabar: +370 683 45000 arba apsilankykite mūsų salone: Klaipėdoje ir el. parduotuvėje pirtiesprekes.lt !

 

Taigi, kaip įsirengti pirtį?

 

Gultai

Jeigu norite įsirengti dviejų aukštų gultus, geriausia, kad viršutinis gultas būtų bent 70 cm pločio, tačiau norint gulėti patogiau, gulto plotas turėtų būti apie 80 – 100 cm. Apatinis gultas turėtų būti siauresnis, taip pat gali būti stumdomas, kad būtų patogu atsistojus vanoti. Labai svarbu atkreipti dėmesį, kad gultų viršaus ir atramų negalima dažyti, lakuoti, juos reiktų tepti specialia pirties alyva. Pirmą kartą dengiant užtenka padengti vienu sluoksniu, po pusės metų reiktų nutepti dar vieną kartą. Jeigu pirtį valėte su cheminėmis priemonėmis, po visko vėl padenkite sluoksniu alyvos. Medieną gultams, jau paruoštus pirties gultus, suoliukus ir pirties apdailos lenteles pirčiai rekomenduojame įsigyti iš specializuotų pirties prekėmis prekiaujančių parduotuvių, jas galite rasti  čia: pirties prekių parduotuvės. 

 

 

 

Durys

Kaip įsirengti duris pirtyje? Pirties durys gali būti medinės arba stiklinės. Jeigu pasirinkote stiklines duris, būtina žinoti, kad jos privalo būti grūdinto stiklo. Tarp grindų ir durų turėtų būti bent 4 - 10 cm tarpas, per kurį į pirtį galėtų patekti deguonies prisotintas oras. Pirties durų rankena turėtų būti medinė, nes metalas kaista, pačios durys be jokių kabliukų ar užraktų, nes užsikirtus užraktui žmogus negalėtų išeiti iš pirties. Taip pat durys turėtų atsidaryti į išorę.

 

 

Langai

Jeigu nusprendėte į pirties patalpą montuoti langą, privalu montuoti tik medinį su grūdintu stiklu, nes kitaip nei plastikinis, įkaitęs jis nespinduliuoja cheminių medžiagų į aplinką. Taip pat plastikinis langas deformuosis nuo karščio. Ar įsirenginėjant pirtį būtinas langas? Bus langas ar ne, priklauso tik nuo Jūsų norų, jeigu galvojate, kad jo užteks pakeisti ventiliacijos sistemai, klystate, vien tik lango kokybiškam pirties išvėdinimui ir ventiliacijai neužteks.

 

 

Kaip įsirengti ventiliaciją pirtyje ir ar ventiliacija yra būtinas pirties atributas?

 

Dažniausiai naudojama pirties ventiliacijos schema: oro padavimas – tarpas po durimis arba skylė prie krosnelės į kitą patalpą. Tai papraščiausias natūralios ventiliacijos tipas.  Tačiau pastaruoju metu naudojamas patobulintas natūralios ventiliacijos tipas. Kai oro padavimas lieka toks pat kaip aukščiau aprašytu atveju - plyšys po durimis ar anga sienoje po krosnele, o oro ištraukimas siūlomas dvigubas – lubose ir po gultais.

Jeigu neturite priėjimo prie ežero, upės ar tvenkinio, galite prie pirties pasistatyti šalto vandens kubilą, jeigu neturite tokios galimybės, tai puiki išeitis vandens apsipylimo kubiliukas, kuris gali būti kabinamas tiek lauke tiek prausimosi patalpoje.

 

Elektros instaliacija pirtyje, kaip įsirengti saugią pirtį?

 

Renkantis laidus į pirtį svarbu, kad jie būtų silikoniniai, atsparūs karščiui ir padengti apsauginiu, drėgmei atspariu apvalkalu. Atsparumas karščiui turėtų būti iki 180 laipsnių.  Visi prietaisai turėtų būti įžeminti, pirtyje neturėtų būti nei jungiklių, nei rozečių. Jeigu nėra galimybės elektrinių prietaisų iškelti į kitą patalpą, jie turėtų būti talpinami į specialią hermetišką dėžutę. Pirties šviestuvai taip pat turėtų būti specialūs pirčiai: hermetiški, atsparūs karščiui.

 

UAB "Poilsio sprendimai" gali užtikrinti kokybišką darbų atlikimą. Pirčių įrengimo srityje mes dirbame jau daugiau nei 10 metų! Įrenginėjame pirtis net tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje!

Skambinkite mums jau dabar: +370 683 45000 arba apsilankykite mūsų salone: Klaipėdoje ir el. parduotuvėje www.pirtiesprekes.lt!