Pirties įrengimas

Mūsų įmonė užsiima visų tipų pirčių įrengimu.

 

• Pirties įrengimas šiems pirčių tipams:

• Karkasinių pirčių įrengimas;

• Rusiškos garinės pirties įrengimas;

• Suomiškos pirties – saunos įrengimas;

• Turkiškos garinės pirties įrengimas;

• Dūminės pirties įrengimas;

• Infraraudonųjų spindulių pirties įrengimas;

• Kombinuotos pirties įrengimas;

• Hamamo pirties įrengimas.

 

pirties įrengimas

Daugelis žmonių mano, kad pirties įrengimas yra brangus malonumas, tačiau pirties įrengimo kaina priklauso nuo daugelio sudedamųjų dalių! Mes galime užtikrinti konkurencingą pirties įrengimo kainą, nes turime savo darbuotojus, kurie įrenginėja pirtis jau ne vienerius metus, taip pat prekiaujame visa pirties įrengimui reikalinga įranga nuo dailylenčių, įrengimo medžiagų, elektrinių, malkinių krosnelių iki vantų. Pirties prekės: www.pirtiesprekes.lt

 

Pirties įrengimas yra labai atsakingas ir kruopštus darbas, neatsakingai, ne pagal reikalavimus įrengta pirtis, gali sukelti net gaisrą! Rinkitės tik patikimus meistrus, kurie ne tik įrengs pirtį, bet ir neš atsakomybę už atliktą darbą!

 

Pirties įrengimas. Didžiausios klaidos!

Dūmtraukio įrengimas

Pirmoji ir didžiausia klaida – neteisingas dūmtraukio įrengimas! Krosnelę būtina statyti prie kamino ir jungti kuo žemiau į jį. Tai pat reiktų nepamiršti reguliariai valyti suodžius. Jeigu patalpoje, kurioje planuojate įrengti pirtį nėra numatyta vieta kaminui, geriausia ir saugiausia rinktis elektrinę krosnelę.  Nemažai pirties gaisrų kyla ir dėl neteisingai sumontuotos krosnelės. Pirties įrengimas bus saugus, kai montuojant pirties krosnelę, bus laikomąsi saugių atstumų. Gamintojai atlieka saugumo testus su savo krosnelėmis, todėl geriausiai žino, kokiu atstumu jas reikia montuoti.  Būtina laikytis pirties krosnelių montavimo instrukcijų.  Kas gali atsitikti, jeigu krosnelę sumontuosite per arti sienos? Savaiminis medžio užsidegimas gali įvykti jau prie 160 laipsnių temperatūros. Todėl už malkinės krosnies turėtų būti ne dailylentės, o nedegios medžiagos – minerito plokštė, plytos ir t.t. Atstumai priklauso nuo krosnelės dydžio, tipo ir gamintojo.

 

Svarbu: nepamirškite aptverti krosnelės! Tai padaryti būtina, nes paslydęs ar išsiblaškęs vaikas gali atsiremti į įkaitųsi krosnelės paviršių ir patirti sunkius nudegimus. Pirties įrengimas ir tvarkinga elektros instaliacija turi būti neatsiejame dalykai. Naudokite tik karščiui atsparią izoliaciją turinčius laidus. Neteisingas elektros instaliacijos sumontavimas pirtyje geriausiu atveju baigsis apsvilusiais laidais, blogiausiu – gaisru.

apsauginė tvorelė

 
Gesinimo įranga

Įsirengti automatinę pirties gesinimo įrangą - būtina, nes tai nesudaro didelės dalies pirties įrengimo kainos. Jums reikės tik keletos vamzdžių ir automatinių sprinklerių. Šie sprinkleriai įsijungia pasiekus tam tikrą temperaturą.

 

Akmenys

Ne mažiau svarbi teisingos pirties įrengimo dalis yra ir teisingai parinkti, bei sudėti akmenys. Labai svarbu, kad akmenys būtų tinkami ir kaitinami neskleistų kenksmingų medžiagų, todėl geriausia  būtų juos įsigyti specializuotose pirties reikmenų parduotuvėse. Čia rasite sertifikuotus, būtent pirčių krosnelėms skirtus akmenis, o profesionalūs darbuotojai suteiks konsultacijas, kurie akmenys būtų tinkamiausi Jūsų krosnelei. Dedant akmenis tiek į elektrinę, tiek į malkinę krosneles, juos reikia dėti taip, kad tarp jų būtų tarpeliai ir oras tarp akmenų galėtų laisvai cirkuliuoti.
Kas vienerius metus akmenis reikėtų perinkti ir patikrinti ar jie vis dar tinkami naudojimui. Paimkite du akmenis ir trinktelėkite vieną į kitą, jeigu garsas - duslus ar akmuo suskyla, subyra - jis nebetinkamas naudoti ir jį būtina keisti. Blogi akmenys trupa, užkemša tarpus tarp akmenų, oras negali cirkuliuoti, pirtis neprikaista taip greitai ir gerai kaip anksčiau, trumpėja pirties krosnelės tarnavimo laikas.


Įrengiant pirties krosnelę labai svarbu, kad ji būtų tinkamo galingumo. Pasirinkus neteisingą galingumą pirtis šils ilgai, o užpylus vandens ant akmenų, greitai vės, nes krosnelė nesugebės palaikyti tinkamos temperatūros.

 

Pirties įrengimas: tinkamai įrengta ventiliacijos sistema leidžia mėgautis pirtimi!


Pirties ventiliacija turi būti įrengta taip, kad oras pirtyje cirkuliuotų laisvai ir pasikeistų  nuo 6 iki 10 kartų. Pačioje pirtyje oras turėtų judėti ratu, pradėti kilti nuo pirties krosnelės link lubų, pereiti per visą pirtį, nusileisti tolimiausiame kampe nuo įėjimo, ir iš apačios vėl pritekėti prie krosnelės.

stiklinės pirties durysIzoliacija

Pirties įrengimas nebus atliktas tinkamai, jeigu apdailos lenteles kalsite tiesiai ant garo izoliacinės folijos, tarp folijos ir apdailos lentelių turi būti mažiausiai 2 – 2,5 cm tarpas, kuris leidžia judėti orui ir apsaugo dailylentes nuo puvimo. Dailylenčių negalima kalti iki pat grindų plytelių. Dailylentės turėtų užsibaigti mažiausiai 10 cm iki plytelių, kad nedrėktų ir neprasidėtų pūti.

 

Pirties gultai

Pirties gultų įrengimas. Geriausia mediena ta, kuri kaista mažiausiai, nes stipriai kaistanti mediena yra nemaloni liestis nuogu kūnu ir degina odą.  Geriausia tam tinkanti mediena yra liepos, juodalksnio ( iš lietuviškų medžių) arba abači ( afrikietiška mediena), kedro mediena.

 

Svarbu: pirties durys turi atsidaryti į pirties išorę ir jose negali būti jokių spynų ar sklendžių, kad durys neturėtų galimybės užstrigti.
 
Čia išvardinome tik keletą aspektų, kuriuos reikia žinoti norint teisingai įsirengti pirtį. Mes siūlome netaupyti ir samdyti įmonę, kuri išmano pirties įrengimo subtilybes ir gali nuimti visus rūpesčius nuo jūsų pečių.  
UAB Poilsio sprendimai gali užtikrinti kokybišką darbų atlikimą. Pirčių įrengimo srityje mes dirbame jau daugiau nei 10 metų! Įrenginėjame pirtis net tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje!

Skambinkite mums jau dabar: +37067417115 arba apsilankykite mūsų salone: Klaipėdoje ir el. parduotuvėje www.pirtiesprekes.lt!