Baseinų įrengimas

Baseinų įrengimas – tai sudėtingas ir reikalaujantis specifinių žinių darbas. Norint kokybiškai įrengti baseiną, kad baseinas ir jo įrengimai nekeltų rūpesčių, visada rekomenduojame kreiptis į specialistus, kurie specializuojasi baseinų įrengime ir užsiima tuo ne vienerius metus.

 

Skambinkite mums jau dabar: +37067032898 arba apsilankykite mūsų salone: Klaipėdoje ir el. parduotuvėje pirtiesprekes.lt!

 

Prieš įsirengiant baseiną reikėtų apsispręsti, kokio tipo baseino norite.

 

Baseinai skirstomi į visuomeninius ir privačius, šie išskirstomi į lauko ir vidaus, o tada į betoninius, plastikinius, karkasinius, SPA ir sodo baseinus. Padėsime apsispręsti, kokį baseiną įsirengti, trumpai supažindindami su baseinų tipais.

 

Betoninių vidaus ir lauko baseinų įrengimas

 

Jeigu norite įsirengti patvarų, ilgaamžį baseiną, Jums reikėtų rinktis betoninius baseinus. Dar vienas betoninio baseino privalumas yra tas, kad juos galima įrengti bet kokio dydžio, taip pat galima suformuoti įvairias formas. Deja, šio tipo baseinų negalima perkelti iš vienos vietos į kitą. Be galo svarbu, kad baseinas būtų išbetonuotas naudojant tinkamas medžiagas ir laikantis visų technologijų, nes tokio tipo baseinų broko remontas gali kainuoti milžiniškas sumas.

 

Plastikinių vidaus ir lauko baseinų įrengimas

 

Plastikinių baseinų privalumas - jie yra pigesni už betoninius, paprastesnis ir greitesnis yra ir jų įrengimas, nes norint įrengti šiuos baseinus Jums nereikės gelžbetonio karkaso ar hidroizoliacijos. Tačiau jie  nepasižymi tokiu patvarumu ir ilgaamžiškumu kaip betoniniai baseinai. Šio tipo baseinai yra atsparūs mūsų klimato sąlygoms ir galima be baimės juos įrenginėti lauke.

Baseinai yra pagaminti iš ekologiško polipropeno, todėl nėra kenksmingi sveikatai.

 

Dekoratyvinių baseinų įrengimas

 

Jeigu turite nedaug vietos arba Jums tiesiog patinka nedideli dekoratyviniai baseinėliai, mes Jums galime padėti įrengti dekoratyvinį baseiną. Jo privalumai tokie, kad jį galima pritaikyti prie kiekvienos aplinkos, padaryti bet kokio dydžio ar formos, papuošti fontanu, kriokliu, kaskada ar net upeliu.

 
Masažinių SPA baseinų įrengimas

 

Mes siūlome aukščiausios kokybės SPA baseinus. Prieš įrengiant SPA baseiną Jūs galite išsirinkti net SPA baseino komplektaciją ir formą, spalvą, dydį, sėdimų vietų skaičių, purkštukų skaičių, apšvietimą, muzikos aparatūrą bei daugelį kitų priedų.

Mes siūlome aukščiausios kokybės SPA vonias, kurios pagamintos Olandijoje, pagal olandiškus kokybės standartus. Olandai – gamtą tausojantys ir mylintis žmonės, todėl Jų gaminamos SPA vonios ne tik taupiai naudoja elektros energiją, bet ir yra ekologiškos. Baseinas nėra tik prabangos elementas, tai ir sveikatai naudingas daiktas.

 

Baseinų privalumai:

 

• Baseinas padeda atsikratyti antsvorio;

• Plaukimo metu dirba visi žmogaus kūno raumenys;

• Plaukimas puikiai mažina stresą, gerina nervų sistemos darbą;

• Plaukimas suaktyvina inkstų veiklą;

• Plaukimas padeda sumažinti cholesterolio kiekį organizme.

 

Šiuolaikinis baseinas nebėra tik duobė su vandeniu, jame galima sumontuoti įvairiausius priedus, tokius kaip: apšvietimas, automatinis vandens pašildymas, automatinis baseino priežiūros priemonių dozatorius, automatiniai filtro plovimo, valymo įrenginiai, vandens kaskados, hidromasažiniai purkštukai ir kiti priedai. Labai svarbu, kad baseinai būtų įrengiami specialistų, nes tai - sudėtingi hidrotechniniai įrenginiai ir tik specialistai gali patarti ir įrengti baseiną taip, kad vėliau kiltų kuo mažiau problemų jį prižiūrint ir eksploatuojant. Mes ne tik galime įrengti Jūsų baseiną, mes taip pat prekiaujame ir baseinų priežiūrai skirtomis priemonėmis!

 

Skambinkite mums jau dabar: +37067032898 arba apsilankykite mūsų salone: Klaipėdoje ir elektroninėje parduotuvėje www.pirtiesprekes.lt!