Baseinų įrengimas

baseinu irengimas

Baseinų įrengimas – tai sudėtingas ir reikalaujantis specifinių žinių darbas. Norint kokybiškai įrengti baseiną, kad baseinas ir jo įrengimai nekeltų rūpesčių, visada rekomenduojame kreiptis į specialistus,  kurie specializuojasi baseinų įrengime ir užsiima tuo ne vienerius metus.

 

Skambinkite mums jau dabar: +37067032898 arba apsilankykite mūsų salone: Klaipėdoje ir el. parduotuvėje pirtiesprekes.lt!

 

Prieš įsirengiant baseiną, reikėtų apsispręsti kokio tipo baseino norite.

 

Baseinai skirtstomi į visuomeninius ir privačius, šie išskirstomi į lauko ir vidaus, o tada į betoninius, plastikinius, karkasinius, SPA ir sodo baseinus. Padėsime apsispręsti kokį baseiną įsirengti, trumpai supažindindami su baseinų tipais.

 

 

Betoninių vidaus ir lauko baseinų įrengimas

 

Jeigu norite įsirengti patvarų, ilgaamžį baseiną, Jums reikėtų rinktis betoninius baseinus. Dar vienas betoninio baseino privalumas, tai kad juos galima įrengti, bet kokio dydžio, taip pat galima suformuoti įvairias formas. Deja, šio tipo baseinų negalima perkelti iš vienos vietos į kitą. Be galo svarbu, kad baseinas būtų išbetonuotas naudojant tinkamas medžiagas ir laikantis visų technologijų, nes tokio tipo baseinų broko remontas gali kainuoti milžiniškas sumas.

 

Plastikinių vidaus ir lauko baseinų įrengimas

 

vidaus baseinas, irengimasPlastikinių baseinų privalumas - jie yra pigesni už betoninius, paprastesnis ir greitesnis yra ir jų įrengimas, nes norint įrengti šiuos baseinus Jums nereikės gelžbetonio karkaso ar hidroizoliacijos. Tačiau, jie  nepasižymi tokiu patvarumu ir ilgaamžiškumu, kaip betoniniai baseinai. Šio tipo baseinai yra atsparūs mūsų klimato sąlygoms ir galima be baimės juos įrenginėti lauke.

Baseinai yra pagaminti iš ekologiško polipropeno, todėl nėra kenksmingi sveikatai.

 

Dekoratyvinių baseinų įrengimas

 

Jeigu turite nedaug vietos, arba Jums tiesiog patinka nedideli dekoratyviniai baseinėliai, mes Jums galime padėti ir įrengti dekoratyvinį baseiną. Jo privalumai, tai kad juos galima pritaikyti prie kiekvienos aplinkos, padaryti, bet kokio dydžio ar formos, papuošti fontanu, kriokliu, kaskada ar net upeliu.

 
Masažinių SPA baseinų įrengimas

lauko baseinas irengimasMes siūlome aukščiausios kokybės SPA baseinus. Tai ne tik patikimi ir ilgaamžiai baseinai, bet ir ekologiški, bei taupiai el. energiją vartojantys baseinai. Prieš įrengiant SPA baseiną Jūs galite išsirinkti net SPA baseino komplektaciją ir formą, spalvą, dydį, sėdimų vietų skaičių, purkštukų skaičių, apšvietimą, muzikos aparatūrą, bei daugelį kitų priedų.

 

Masažinių SPA vonių įrengimas

 

Mes siūlome aukščiausios kokybės SPA vonias, kurios pagamintos Olandijoje, pagal olandiškus kokybės standartus. Olandai – gamtą tausojantys ir mylintis žmonės, todėl Jų gaminamos SPA vonios ne tik taupiai naudoja el. energiją, bet ir yra ekologiškos. Baseinas nėra tik prabangos elementas, tai ir sveikatai naudingas daiktas.

 

Baseinų privalumai:

• Baseinas padeda atsikratyti antsvorio;

• Plaukimo metu dirba visi žmogaus kūno raumenys;

• Paukimas puikiai mažina stresą, gerina nervų sistemos darbą;

• Plaukiojimas suaktyvina inkstų veiklą;

• Plaukimas padeda sumažinti cholesterolio kiekį organizme.

 

Šiuolaikinis baseinas nebėra tik duobė su vandeniu, jame galima sumontuoti įvairiausius priedus tokius kaip: apšvietimas, automatinis vandens pašildymas, automatinis baseino priežiūros priemonių dozatorius, automatiniai filtro plovimo, valymo įrenginiai, vandens kaskados, hidromasažiniai purkštukai ir kiti priedai. Labai svarbu, kad baseinai būtų įrengiami specialistų, nes tai sudėtingi hidrotechniniai įrenginiai ir tik specialistai gali patarti ir įrengti baseiną taip, kad  vėliau kiltų kuo mažiau problemų jį prižiūrint ir eksplotuojant. Mes ne tik galime įrengti Jūsų baseiną, mes taip pat prekiaujame ir baseinų priežiūrai skirtomis priemonėmis!

 

Skambinkite mums jau dabar: +37067032898  arba apsilankykite mūsų salone: Klaipėdoje ir el. parduotuvėje www.pirtiesprekes.lt!