Pirčių projektai

Pirčių projektai įvairių tipų pirtims. Mes dirbame pirčių projektavime ir įrengime jau daugiau nei 15 metų, todėl turime sukaupę didžiulę patirtį, kuri leidžia mums be jokių problemų pirties projektaiparuošti tiek mažos pirties, tiek didelės pirties projektą.

 

Pirčių projektai, šioms pirtims:

• Rusiškos garinės pirties projektas;

• Suomiškos pirties – saunos projektas;

• Turkiškos garinės pirties projektas;

• Dūminės pirties projektas;

• Infraraudonųjų spindulių pirties projektas;

• Kombinuotos pirties projektas;

• Hamamo pirties projektas.

 

Kiekvienas pirties projektas yra unikalus, nes atsižvelgiame į patalpos dydį, kliento poreikius ir paruošiame geriausią pirties projektą. Mūsų privalumas, kad mes ne tik galime paruošti pirties projektą, pakonsultuoti, bet ir galime pasiūlyti geriausias kainas, nes patys prekiaujame ir visomis pirties įrengimui reikalingomis medžiagomis: šiltinimo medžiagos, dailylentės pirčiai, pirties krosnelės ir pirties aksesuarai. Pirties projekto sąmatoje pateiksime visas reikalingas medžiagas ir įrangą pilnam pirties įrengimui.  pirties projektas nr.2

 

Pirties projektai turi būti rengiami tik patirtį turinčių įmonių, nes tai padidintos rizikos objektas, kurio įrengimas reikalauja specifinių žinių, kurių ne visada turi paprasti statybininkai. Norėdami gauti kuo tikslesnę pirties projekto kainą, jau turėtumėte turėti patalpą pirčiai arba bent būsimos patalpos planą. Klientas, turintis savo svajonių pirties viziją, taip pat smarkiai palengvintų ir paspartintų mūsų darbą ruošiant pirties projektą. 

 

Pirties projektas, kurį užsisakysite mūsų įmonėje, bus tinkamas ir aiškus Jūsų statybininkams, jeigu nuspręsite, kad nenorite naudotis mūsų pirties įrengimo paslauga. Atkreipkite dėmesį, kad mes užsiimame visų pirčių tipų įrengimu visoje Lietuvoje ir Europos Sąjungoje.
 
pirties projektai nr.3Dažniausiai pasitaikantis pirties projektas – tai tradicinė pirtis, kurią sudaro priepirtis, pirties patalpa ir prausykla. Tačiau pastaruoju metu labai daugėja Turkiškos garinės pirties mėgėjų, todėl Turkiškos garinės pirties projektai įgauną populiarumą. Taip, mes galime paruošti ir turkiškos pirties projektą, mes patys gaminame ir specialius lenktus turkiškos pirties suolus, taip pat siūlome garo generatorius ir visą kitą būtiniausią turkiškos pirties atributiką ir įrangą.
 
Prieš renkantis ar mąstant apie pirties projektą reikėtų apgalvoti, kokia yra Jūsų svajonių pirtis.


Tradiciškai pirties projektą sudaro vanotuvė, prausimosi patalpa ir priepirtis. Klaidinga pirties patalpą daryti pačią didžiausią, nes dažniausiai žmonės į pirtį užeina po kelis, keisdamiesi, o baigus pirtintis visi renkasi priepirtyje, todėl ši patalpa ir turėtų būti didžiausia.

Ruošdami pirties projektą mes atkreipiame dėmesį ir Jums siūlome atkreipti dėmesį į šiuos faktorius: ar pirtis bus skirta tik šeimos nariams, kiek šeimos narių mėgstą pirtintis, ar dažnai atvažiuos svečiai, giminės, o gal pirtis bus skirta kaimo turizmo sodybai. Kai kuriais atvejais gali nereikėti net priepirčio!
 

Kreipkitės į mūsų profesonalius darbuotojus, kurie visada pasiruošę nubraižyti Jūsų svajonių pirties projektą. Pirties projekto kaina sutartinė. Jeigu pirtį įrenginėja mūsų įmonė – pirties projektas nemokamasDirbame visoje Lietuvoje ir Europoje!

Susisiekite su mūsų ekspertais:

Vaidas Baupkus
+37067417115
[email protected]