Vidaus ir lauko baseinų įrengimas Klaipėdoje

Vidaus ir lauko baseinų įrengimas Klaipėdoje

Sukurta: 2019-01-24 Skaitė: 2230

Baseinų įrengimas Klaipėdoje – tai geriausias pasirinkimas tiems, kurie mėgsta ilsėtis savo namuose. Kiekvienas sodo ar namo savininkas svajoja, kaip vasarą plaukioja baseine neišeidamas iš savo namų. Gerai, jeigu netoliese yra vandens telkinys, o jei ne, tada tikrai mažiausiai norisi užvesti automobilį, susiruošti ir važiuoti prie ežero ar upės per dideles eismo spūstis. Paprasčiau įsirengti baseiną savo namuose arba nusipirkti jau paruoštą ir pastatyti jį į reikiamą vietą.

Baseinų tipai

 

Visus baseinus galima suskirstyti į dvi dideles grupes:

 • Sezoninius;
 • Stacionarius.

Kurį iš jų išsirinkti, tai kiekvieno žmogaus asmeninis apsisprendimas. Esminis jų skirtumas tas, kad sezoniniai baseinai pavasarį pastatomi, o rudenį surenkami. Tai gi, sezoninių baseinų įrengimas Klaipėdoje, ar kitame mieste, vyksta   kasmet pavasarį. O štai stacionarių baseinų įrengimas tik vieną kartą ir tuomet jis stovi ištisus metus.

Jeigu jau apsisprendėte, kad jums reikalingas baseinų įrengimas Klaipėdoje, tuomet kreipkitės į šios srities meistrus. Tai optimaliausias sprendimas, kadangi, savomis rankomis ne visada gali pavykti pastatyti kokybišką ir patikimą baseiną. O už klaidas, žinoma, reikės mokėti. Specialistams baseinų įrengimas Klaipėdoje, ar kitame mieste, yra kasdienis darbas. Jie tam turi daug žinių, patirties ir įgūdžių.

Yra keletas niuansų, apie ką reikia pagalvoti prieš baseinų įrengimą Klaipėdoje, ar kitame mieste:

 • Baseinų įrengimas Klaipėdoje, ar kitame mieste, prasideda nuo apsisprendimo dėl jo struktūros. Pirmiausia reikia apsispręsti karkasinis ar betoninis baseinas stovės kieme.
 • Iš kokios medžiagos bus padarytas baseinas? Tai, taip pat svarbus klausimas į kurį būtina atsakyti. Nuo naudojamos medžiagos priklauso baseinų įrengimo kaina ir eksploatacija.
 • Vienas iš svarbiausių dalykų – tai tinkamas vietos parinkimas. Nepageidautina, kad netoli baseino augtų augalai, krūmai ar medžiai. Augalai pasieks baseiną, o šaknys gali pažeisti hidroizoliaciją. Geriausia, kai baseinų įrengimas planuojamas saulėtoje sklypo dalyje.

 

Baseinų įrengimas Klaipėdoje

 

Planuojant įsirengti baseiną, kai kada kyla klausimas ar bandyti pačiam, savo rankomis, užsiimti statybomis, ar geriau šiuos darbus patikėti įmonei. Tai gi, kodėl verta kreiptis į specialistus, kurie užsiima baseinų įrengimu:

 • Meistrai jums gali suteikti visas paslaugas, nuo ko prasideda baseinų įrengimas, patars ir pakonsultuos svarbiais klausimais.
 • Bendrovės, kurios teikia tokias paslaugas kaip baseinų įrengimas Klaipėdoje, ar kitame mieste, paprastai savo paslaugų asortimente turi ir baseinų projektavimo, technologinių brėžinių paslaugą.
 • Su jų pagalba, iš anksto žinosite kiek kainuos baseinų įrengimas Klaipėdoje, ar kitame mieste.
 • Specialistai gali patarti kaip teisingai naudotis bei prižiūrėti baseiną, kad jis tarnautų ilgus metus.
 • Bet visų svarbiausia, į meistrus reikia kreiptis todėl, kad jų pagalba baseinų įrengimas Klaipėdoje, ar kitame mieste, bus greitas, kokybiškas ir profesionalus.

 

Vidaus ir lauko baseinų tipai

 

Bendrovės neapsiriboja ties vienos rūšies baseinų įrengimu. Specialistai užsiima įvairių vidaus ir lauko baseinų įrengimu Klaipėdoje, ar kituose miestuose:

 • Hidromasažinių baseinų įrengimas. Tokio tipo baseiną dažniausiai galima sutikti namo viduje, tačiau jei yra poreikis, galima pastatyti lauke. Tuomet karštomis vasaros dienomis, bus galima kaitintis saulėje ir tuo pačiu mėgautis puikiu vandens masažu.
 • Medinių karkasinių baseinų įrengimas. Pastatyti šiuos baseinus, nėra sudėtinga. Tai gali padaryti bet kuris nagingas, turintis žinių apie baseinų konstrukcijas žmogus. Medinių karkasinių baseinų ne tik įrengimas nesudėtingas, bet ir išmontavimas. Tai yra tam, kad atėjus rudeniui, būtų galima surinkti baseiną ir saugiai padėti žiemai.
 • Stiklo pluošto baseinų įrengimas. Šie baseinai, tai vienas geriausių pasirinkimų norint lauko baseino. Stiklo pluoštas yra atsparus ultravioletiniams saulės spinduliams bei kitiems išorės dirgikliams. Stiklo pluošto baseinų įrengimas Klaipėdoje, ar kitame mieste, yra gana paprastas, nes jo nebūtina įbetonuoti. Tereikia iškasti tinkamo dydžio duobę, paruošti tvirtą pagrindą ir įdėti jau pagamintą baseiną. Vienas iš pagrindinių šių baseinų privalumų tas, kad juos labai lengva atnaujinti. Tam naudojamos specialios priemonės, todėl jo nereikia išardyti.
 • Betoninių baseinų įrengimas. Šie baseinai yra laikomi ilgaamžiškiausiais ir tvirčiausiais baseinais. Jų konstrukcija tvirta ir patikima. Tad savaime suprantama, tokių baseinų įrengimas Klaipėdoje, ar kitame mieste pareikalauja daug darbo bei laiko sąnaudų. Betoninių baseinų įrengimas galimas tiek viduje, tiek lauke. Juos galima dekoruoti mozaika, plytelėmis, specialiais dažais ar plėvele.

 

Baseinų klasifikacija

 

Nepaisant to, kad mūsų šalyje vyrauja vidutinis klimatas, lauko baseinai yra gana populiarūs. Šiais laikais jau nieko nestebina šalia namo esantis baseinas, nebent jis itin prabangus ar didelis.  Kadangi jų didelė paklausa, savaime suprantama, didėja pasiūla bei jų įvairovė. Baseinai skirstomi ne tik pagal tipus, juos galima suklasifikuoti ir pagal vandens mainų pobūdį:

 • Recirkuliacija – tokių baseinų įrengimas suprojektuotas taip, kad vanduo cirkuliuotų uždaroje sistemoje.
 • Vandens srautas – tokiuose baseinuose vanduo cirkuliuoja nuolat pasikeičiant į švarų vandenį.
 • Periodinis vandens pakeitimas - šiuo atveju baseino vanduo visiškai išleidžiamas ir užpildomas nauju po kiekvieno lankymosi ar tam tikro periodo.

Baseinų įrengimas galimas atsižvelgiant ir į vandens įsiurbimo metodą ar paskirtį.

Baseinų vandens rezervuarų gamybai naudojamų medžiagų pasirinkimas yra labai platus: nerūdijantis plienas, polipropilenas, stiklo pluoštas. Pasirinkimą lemia turimos lėšos, statybų aikštelės ypatybės ir klientų poreikis. Iš visų šių medžiagų labiausiai paplitusi - gelžbetonis. Jis leidžia įgyvendinti įvairias formas ir dydžius.

Baseinų įrengimas Klaipėdoje, ar kitame mieste, tai kūrybingas ir kartu sudėtingas technologinis procesas, reikalaujantis atitinkamos kvalifikacijos bei specialios įrangos. Padarytos klaidos, neteisingi skaičiavimai ar netinkamų medžiagų pasirinkimas gali brangiai kainuoti. Geriau šį darbą patikėti specialistams.