Saunos vaškas Tikkurila 0.9l

Gamintojas: Tikkurila

Prekės kodas: Tikkurila-Supi-Saunavaha

Pristatymo terminas (d.): 1-7 dienų

Dėmesio: šiuo metu kai kurių produktų pristatymas gali vėluoti, prašome susisiekti dėl tikslios produkto pristatymo datos prieš pateikiant užsakymą.

Mediniams saunų vidaus paviršiams skirta apsauga, kurios sudėtyje yra natūralaus vaško.

Kaina: Nuo 18.00€
Kainos taikomos be pristatymo mokesčio.
Kiekis:

Galimi pasirinkimai

* Spalva:

Supi Saunavaha vaškas tinka naudoti saunos suolams, durų bei langų rėmams.

Mediniams saunų vidaus paviršiams skirta apsauga, kurios sudėtyje yra natūralaus vaško. Supi Saunavaha saunos vaškas įsigeria į medieną ir suformuoja drėgmei bei purvui atsparų paviršių. Supi Saunavaha yra vandeninė, natūralaus vaško apsaugos priemonė. Įsigeria į medieną, suteikia tolygų, šilkinį paviršių. Paruoštos spalvos: juoda, balta ir pilka. Priemonė spalvinama pagal Tikkurila beicų ir lakų spalvų katalogą. Priemonę taip pat galima naudoti nespalvintą. Bespalvis vaškas išsaugo natūralią medienos spalvą. Produktui suteikta M1 emisijos klasė. Statybinės medžiagos ir vidaus apdailos detalės į patalpų orą išskiria įvairius chemikalus, M1 klasė priskiriama mažos emisijos medžiagoms.

Dažymo metodas. Poroloniniu voleliu, kempine arba teptuku su dirbtiniais šereliais. 

Brendimas. Nelimpa dulkės po 30 min. Po 24 val. galima naudoti.

Išeiga 10-13 m2/l.

Dažymo sąlygos. Dažomas paviršius turi būti švarus ir sausas, oro temperatūra aukštesnė nei +5ºC ir santykinis oro drėgnumas žemesnis nei 80%.

Paviršiaus paruošimas. Nauji švarūs mediniai paviršiai: nuvalykite purvą ir dulkes. Šiek tiek sudrėkinkite paviršių purkštuku su vandeniu, leiskite nudžiūti ir nušlifuokite medienos atplaišas. Nuvalykite šlifuojant susidariusias dulkes. 
Seni, purvini ar Supi Saunasuoja padengti mediniai paviršiai: nuplaukite paviršius plovikliu Supi Saunapesu pagal instrukciją, kruopščiai nuskalaukite ir leiskite nudžiūti. Nušlifuokite ir nuvalykite susidariusias dulkes. Jei vašką padengsite ant bet kokios senos priemonės likučių, paviršius bus daug blizgesnis nei dengiant neapdorotą medieną. 
Supi Saunavaha saunos vašku nerekomenduojama dengti aliejumi (pvz., Supi Laudesuoja) impregnuotų paviršių, jei tas sluoksnis nėra pašalintas. 
Prieš tepdami Supi Saunavaha vašką, gerai apsaugokite grindis, nes ši priemonė lengvai įsigeria į keraminių plytelių tarpus.
Dengimas. Pradžioje atsargiai išmaišykite Supi Saunavaha vašką, kartais pamaišykite ir naudodami. Medienos pluošto kryptimi padenkite nedidelį sluoksnį, kad priemonė vienodai įsigertų. Kadangi vaškas labai skystas, lengviausias būdas padengti tinkamą sluoksnį – naudojant porolono volelį arba kempinę. Jei vaško užtepsite per daug, paviršius bus slidus. Tonuotą Supi Saunavaha vašką išbandykite mažai matomoje vietoje, kad įsitikintumėte, ar tinka spalva. Galutinis atspalvis priklauso nuo medienos ypatybių. 
Nedideles lentas padenkite visas iš karto, kad nepersidengtų sluoksniai, o tepant didelius lentų paviršius padenkite po 1 ar 2 lentas, kad gautųsi tolygus atspalvis. Prieš naudojantis pirtimi, prišildykite ir gerai išvėdinkite garo patalpą.
Paviršiaus priežiūra. Jei reikia, valykite ne anksčiau kaip praėjus 1 mėnesiui nuo dažymo. Nuvalykite paviršių valikliu Supi Saunapesu (santykis: 1-2 dl valiklio su 5 litrais vandens).

Techninė informacija
Pristatymo terminas (d.) 1-7 dienų