Profesionalus pirčių įrengimas Klaipėdoje

Profesionalus pirčių įrengimas Klaipėdoje

Sukurta: 2019-01-24 Skaitė: 2755

Jei jau apsisprendėte, kad jums reikia pirties mes Jums padėsime. Meistrai padės suprojektuoti ir įrengti kokybišką bei patikimą pirtį, o jums nebereikės rūpintis dėl daugybės dalykų. Pirčių įrengimas Klaipėdoje, ar kitame mieste, yra gana sudėtingas procesas, kuris reikalauja dar ir specifinių žinių. Būtent todėl geriausia darbus patikėti meistrams.

Kokia įranga svarbiausia pirtyje? Žinoma, tai yra krosnis, kuri vienu metu atlieka tris funkcijas: šildo patalpas, šildo vandenį, leidžia gauti gerą ir naudingą garą. Pirtiesprekes.lt siūlo platų pirtyje naudojamų malkinių ir elektrinių krosnių, taip pat garų generatorių iš geriausių pasaulio gamintojų. Visa įranga yra aukštos kokybės, už patrauklią kaina, įvairių variantų bei komplektų.

Čia galima rasti didžiulį pirtims skirtų krosnelių priedų pasirinkimą, susijusius produktus, įskaitant vandens šildytuvus, šiluminę apsaugą ir kt. Taigi, bendradarbiaujant pirčių įrengimas Klaipėdoje bus įdomus ir  kūrybiškas procesas. Galėsite įrengti pirtį pagal savo skonį, atitinkant visus aplinkosaugos standartus ir šiuolaikinius saugos reikalavimus.

 

Malkinės ir elektrinės krosnelės

 

Pirčių įrengimas Klaipėdoje, ar kitame mieste, be krosnies tiesiog neįsivaizduojamas. Malkinės ir elektrinės krosnelės turi daug privalumų:

 • jos užtikrina optimalias temperatūros ir drėgmės sąlygas;
 • didelio efektyvumo;
 • yra ekonomiškos;
 • patogus naudoti;
 • skiriasi kompaktiškumu;
 • gali turėti modernų dizainą;
 • atitinka saugos reikalavimus;
 • gali veikti esant aukštam drėgmės garui;
 • nėra galimybės apsinuodyti anglies monoksidu;
 • skiriasi kainos.

Tai gi, visada galima pasirinkti tokią pirties krosnelę, kuri labiausiai tinka. Kiekvienas modelis turi specifines konstrukcijas, technologines ir funkcines savybes.

Pirtiesprekes.lt svetainėje rasite išsamią informaciją apie visų parduodamų krosnių technines charakteristikas, išsamų modelių aprašymą, jų nuotraukas.

 

Garų kambario langas. Reikalingas ar ne?

 

Tiems, kuriems pirčių įrengimas Klaipėdoje, ar kitame mieste, tampa aktualiu klausimu ir pradeda mintyse projektuoti savo busimos pirties vaizdą, susimasto apie langą. Statant pirtį visada kyla klausimas, ar garų patalpoje reikalingas langas. Daugelis teigia, kad garų kambario lango nereikia, dėl temperatūros išlaikymo. Tačiau iš karto yra ir keletas trūkumų dėl jo nebuvimo:

 • Trūksta papildomo apšvietimo;
 • Trūksta gryno oro;
 • Nėra galimybės vėdinti ir išdžiovinti garų kambarį.

Jeigu nuspręsta, kad reikės lango, būtina pagalvoti apie jo dydį ir vietą. Kiekvienas savininkas pats pasirenka dydį ir vietą, priklausomai nuo to, ar tai tik ventiliacija, ar šviesos šaltinis, ar avarinis išėjimas. Tačiau, nereikėtų rinktis didelių dydžių, nes vis dėlto, per stiklą prarandama šiluma.

Dažniausiai langas yra priešais duris, siekiant geresnio vėdinimo tarp pirties procedūrų. Pirčių įrengimui Klaipėdoje paprastai naudojami mediniai langai. Medis – tai medžiaga, galinti atlaikyti temperatūros pokyčius išlaikant originalią išvaizdą. Tačiau reikėtų prisiminti, kad ne visos medienos rūšys yra vienodai geros. Jos skiriasi šilumos izoliacijos savybėmis, jautrumu temperatūros poveikiui ir t. t.  Langai iš liepos, ąžuolo, drebulės, turi tam tikrų pranašumų,  dėl kurių visada bus naudojami pirčių įrengimui Klaipėdoje.

Šiuo metu statybininkai pradėjo pirčių įrengimui Klaipėdoje, ar kitame mieste, dažniau rinktis plastikinius langus, bet tik poilsio kambariui, o ne garinei patalpai, kur aukšta temperatūra yra nepriimtina plastikinių langų konstrukcijai.

 

Pirčių įrengimas Klaipėdoje

 

Rusiška, turkiška, suomiška pirtis - visa tai yra gana sudėtingos konstrukcijos. Tokių pirčių įrengimas Kliapėdoje, ar kitame mieste, reikalauja laikytis tam tikrų sąlygų:

 • prijungti pirtį prie esamų inžinerinių komunikacijų;
 • laikytis priešgaisrinės saugos reikalavimų;
 • kompetentingai rinktis pirties kronis, dūmtakius, garų generatorius, kitą įrangą;
 • suplanuoti visus kambarius - garinę patalpą, prausimosi ir persirengimo kambarius;
 • teisingai parinkti statybines ir apdailos medžiagas;
 • racionaliai organizuoti garų generatoriaus, krosnių, dūmtakių montavimą.

Pirčių įrengimas Klaipėdoje - pirties medžiagų parinkimas, krosnies montavimas ir kiti statybos darbai reikalauja tam tikrų žinių, patirties ir įgūdžių. Galų gale, mažiausias netikslumas gali sukelti problemų vėliau, kai jau naudojamasi pirtimi. Todėl patartina patikėti statybos darbus pirties specialistams, juk pirčių įrengimas Klaipėdoje ir kituose miestuose jiems yra kasdienybė.

Pirčių meistrai suteiks efektyvią pagalbą visais klausimais, kurie kyla pagalvojus kas yra pirčių įrengimas Klaipėdoje. Ekspertai gali atlikti visą spektrą darbų - nuo projektavimo ir statybos iki pasirenkant bei montuojant reikalingą įrangą.

 

Kokia nauda, kreipiantis į pirčių specialistus?

 

 • Pirmiausia, kreipiantis į specialistus, galima įsigyti visą komplektą įrangos skirtos pirtims, įskaitant pirties krosneles, garų generatorius, apdailos medžiagas ir kt. Taigi, gaunamas komplektas, kuris yra puikiai subalansuotas tarp techninių savybių ir kainos. Todėl pirčių įrengimas Klaipėdoje, ar kitame mieste, yra nebrangus, bet patikimas.
 • Visa produkcija skiriasi patikimumu, kokybe, ilgu tarnavimo laiku. Investicija atsiperka dėl įsigyjamo įrenginio darbo per tam tikrą laiką.
 • Specialistai atliks kompetentingą medžiagų ir įrangos parinkimą pirtims, įrengs pirties krosneles, profesionalią ventiliaciją ir kt.
 • Pirtiesprekes.lt daugiau nei 10 metų teikia tokias paslaugas kaip pirčių įrengimas Klaipėdoje, turi tvirtus partnerystės ryšius su tiekėjais. Kompanijoje dirba aukštos kvalifikacijos darbuotojai. Visi jie turi žinių ir praktinės patirties, yra susipažinę su pirties gaminiais rinkoje. Tai yra dar viena svari priežastis, kodėl pirčių įrengimas Klaipėdoje turi būti patikėtas į specialistų rankas.

Patikimų bendrovių pagrindinis darbo principas yra individualus požiūris į kiekvieną užsakymą. Tai reiškia, kad projektuojant pirtis, pasirinkus prekes ir įrangą, būsimos veiklos ypatumus ir sąlygas, į klientų pageidavimus ir lūkesčius, bus visapusiškai atsižvelgiama. Tai gi, pirčių įrengimas Klaipėdoje ar kitame mieste, yra patikimiausias tik su specialistų pagalba. Kreipkitės: info@poilsiosprendimai arba +37067417115 ir nebereikės rūpintis dėl daugybės klausimų.