Naujienos iš Harvia: pirties valdymas telefonu ir įspūdingos elektrinės krosnelės

Naujienos iš Harvia: pirties valdymas telefonu ir įspūdingos elektrinės krosnelės

Sukurta: 2019-11-21 Skaitė: 87256

Kiekvienais metais didžiausi pirčių gamintojai investuoja solidžias sumas į naujų produktų gamybą ir senų atnaujinimus. Ne išimtis ir viena žymiausių suomiškų pirčių ir aksesuarų gamintoja Harvia, kuri ir šiais metais pristato gana įdomių naujovių, kurios kartais net iš esmės keičia saunų funkcionalumą ir potyrius.

Mobiliuoju telefonu valdoma pirties krosnelė

Grįžtate iš sunkios treniruotės ir norėtumėte vos nusimetę daiktus ir rūbus patirti saunos teikiamus malonumus? Paprastai turėtumėte porą valandų pakaitinti pirtį, tik tada galėtumėte ja naudotis. Harvia sukūrė specialų valdiklį. Jums reikės Wi-fi ryšio namie, išmanaus telefono ir "Shelly", "Google Home" arba "Alexa" programėlės. Turėdami tai savo pirties krosnelę galėsite įjungti telefonu. Prisijungti galima tik prie krosnelių su šiais valdymo pultais – "Xenio", "Xafir" ir "C150VKK". 

"Harvia Plus Spot" – belaidis įjungimo mygtukas

Pirties krosnelės valdymas iki šiol reikalavo specialios elektros instaliacijos. Kai pirtis jau įrengta ir norima keisti tik krosnelę, bet kokie elektros instaliacijos įrengimo darbai gali būti rimtas ir nemažai kainuojantis iššūkis. Elektrinė krosnelė "Harvia Plus Spot", turi specialų įjungimo mygtuką, kurį galima montuoti praktiškai bet kur netoli saunos kabinos. Tiesiog paspaudžiate tą metalinį „tašką“, priklijuotą ant durelių ar sienos, ir jūsų pirties krosnelė įjungta. "Plus Spot" veikia nuotoliniu būdu – bevieliu ryšiu ir jokių laidų!

Krosnelė "Glow" ir įdomūs dizaino sprendimai

Viena iš naujovių – elektrinių ir malkinių saunos krosnelių dizainas. Harvia nori, kad jūsų pirtys ne tik būtų funkcionalios ir greitai įkaistų iki reikalingos temperatūros, bet ir atrodytų prabangiai ir stilingai. Jau anksčiau pristatytos Harvia "Glow" krosnelės, kurias dabar jau galima įsigyti ir su išoriniu valdymo pulteliu. Jis montuojamas ant sienos ir yra visiškai atsparus karščiui, drėgmei ir net vaikų dėmesiui. 

Rinkai siūlomos dviejų tipų krosnelės – "Glow Tower" ir "Glow Corner". "Tower" yra cilindro formos bokštas, o "Corner" viena dalis yra trikampė, kad tokia krosnelė būtų montuojama saunos kampe. Papildomą išskirtinumą sukuria specialios medinės apsaugos, kurios neleidžia atsitiktinai prisiliesti prie įkaitusių akmenų. 

Atnaujintas ir "Harvia Pro" malkinių krosnelių dizainas. Dabar kampai užapvalinti, o kai kurios detalės pagamintos iš nerūdijančio plieno. Dėl to jas lengva prižiūrėti, o ir pati krosnelė su stiklinėmis pakuros durelėmis atrodo įspūdingai ir labai raminančiai veikia visus, besikaitinančius tokioje pirtyje. 

Tarp kitų Harvia naujienų - kokybiška ir prabangi pirties tekstilė ir kiti pirties aksesuarai, kurie sauną paverčia prabangia ir įspūdinga erdve šeimos poilsiui.

Tai tik kelios naujovės pirtims iš suomiškų pirčių gamintojos Harvia, kurios Lietuvą pasiekė šį rudenį.