Liepos dailylentė AB 14 x 95

Prekės kodas: liepa2923423

Pristatymo terminas (d.): 2-21 dienų

Dėmesio: šiuo metu kai kurių produktų pristatymas gali vėluoti, prašome susisiekti dėl tikslios produkto pristatymo datos prieš pateikiant užsakymą.

Medienos dailylentės pirties apdailai. Pasirinkite dailylenčių ilgį.

Kaina nurodyta už 1 m2.

Kaina: Nuo 16.00€
Kainos taikomos be pristatymo mokesčio.
Kiekis:

Galimi pasirinkimai

* Ilgis, m:

Liepos dailylentė

Liepos dailylentė pirties apdailai, pagaminta iš aukštos kokybės, natūralios medienos, skirta agresyvioms saunos ir pirties sąlygoms. Norėdami įsigyti būtinai pasirinkite reikalingą dailylentės ilgį bei vienetus, kiek reikės lentų. Liepos dailylentės ilgį galima rinktis nuo 0,60 m kas 10 cm iki 3 metrų ilgio. Kuo didesnė dailylentė, tuo lengviau įrengti, o jungčių reikės mažiau.

Prekių kaina nurodyta už 1 m2. Dailylentės dengiamumas: 85 mm.

Medienos kokybė:

AB klasė - mediena su galimais nedideliais patamsėjimais ir taškeliais, su galimomis mažomis, sveikomis nekrentančiomis šakomis.

Mediena: Liepa.

Mediena, kaip pirties apdailos medžiaga, tiesiog būtina. Sunku rasti bet kokią kitą, kuri atlaikytų tokią aukštą temperatūrą ir sukurtų patogias sąlygas pirties procedūroms.

Liepos dailylentė, jos savybės:

Liepos mediena jau seniai naudojama pirties tikslams dėl savo unikalių savybių:

  • Mažas tankis, kuris užtikrina aukštos kokybės liepos dailylenčių sienų apdailos savybes – net ir esant aukštai temperatūrai pirtyje, prisilietus nenudegsite;
  • Liepos dailylentės turi mažą šiluminę galią, todėl tai prisideda prie greito pirties įšildymo;
  • Minkštumas, dėl ko palengvina staliaus darbus;
  • Eterinių aliejų kiekis yra pakankamas, kad būtų išlaikytas malonus kvapas pirtyje;
  • Liepos dailylenčių danga yra labai atspari ekstremalioms temperatūroms ir aukštai drėgmei, nesutrūksta ir lengvai nelūžta;
  • Liepos dailylentė turi puikią išvaizdą – tai beveik vienspalvė baltos, šviesiai gelsvos arba gintaro spalvos mediena, kuri sukuria jaukią aplinką pirtyje ir saunoje;
  • Liepos dailylentė nesitraukia ir nepraranda savo elegantiškos išvaizdos, skirtingai nei kitos medienos rūšys;
  • Puvimas ir grybeliai beveik neturi jokios įtakos liepai.

 

Liepos dailylentė, jos privalumai ir trūkumai:

Liepos dailylentė yra viena iš populiariausių apdailos medžiagų pirtims ir saunoms. Liepos dailylentė ir kiti gaminiai yra lengvai apdorojami, neįtrūkę, turi gelsvą spalvą ir skleidžia malonų natūralų aromatą. Tiems, kurie rūpinasi kvėpavimo takų ligų prevencija, rekomenduojama naudoti būtent liepos dailylentes, nes ši mediena garsėja naudingu poveikiu plaučiams.

Tarp liepos trūkumų išsiskiria laipsniškas medienos spalvos ir minkštumo pasikeitimas, tačiau kruopščiai dirbant su medžiaga, ši liepų savybė nesukelia problemų – paprastai liepos dailylentė yra stipri ir patvari.

Kalbant apie kainą, liepos dailylentė nėra pigi, bet ir ne per brangi: galima sakyti, kad ši mediena daugeliu atvejų yra „aukso vidurys“ pirties ir saunos apdailos srityje.

Medienos priežiūra:

Siekiant apsaugoti pirties medieną nuo drėgmės, jei yra poreikis, tai įmanoma tik su specialiomis vandeniui atspariomis priemonėmis, griežtai negalima naudoti dažų ir lakų, kadangi bet kokia dažyta ar lakuota danga kaitinama išskiria pavojingas medžiagas. Jeigu jau suplanuota, kad pirtyje bus aktyvios vandens procedūros, geriau netaupyti ir pasirinkti drėgmei atsparias medienos rūšis, kurios padės išvengti išlaidų impregnavimui ateityje.

Harmoninga pirties apdaila su natūralia mediena, be gydomojo poveikio organizmui bus ir malonus vaizdas akims.

 

Dėmesio: perkant gaminius, kurių ilgis didesnis nei 2,4 m, iškrovimu turi pasirūpinti klientas.

Techninė informacija
Pristatymo terminas (d.) 2-21 dienų