Levandų eterinis aliejus, 10 ml

Prekės kodas: levandueter

Pristatymo terminas (d.): 1 - 6 dienos

Eterinis levandų aliejus gaminamas iš levandų (Lavandula angustifolia Mill.) žydinčių dalių hidrodistiliacijos metodu.

Kaina: 4.90€
Dėmesio: kaina galioja tik perkant internetu!
Kiekis:
Radote pigiau? Siūlykite savo kainą

Eterinis levandų aliejus gaminamas iš levandų (Lavandula angustifolia Mill.) žydinčių dalių hidrodistiliacijos metodu.

Aromaterapijoje eterinis levandų aliejus vartojamas dėl šių savybių: antispazminių, skausmą malšinamųjų, raminamųjų, antiseptinių, baktericidinių, tulžies varomųjų, kolageninių, diuretinių, prakaitavimą skatinamųjų, kraujotakos sistemos tonizuojamųjų, nervų sistemos raminamųjų, priešreumatinių, skrandžio sekrecijos ir žarnyno motorinių funkcijų stiprinamųjų, antimigreninių, kirmėles varančiųjų, hipotenzinių, žaizdų gydomųjų, insekticidinių. Be to, eterinis levandų aliejus vartojamas kaip plaučių antiseptikas, bronchų išskyrų modifikatorius, priešnuodis, repelentas. Baktericidinėmis eterinio levandų aliejaus savybėmis naudojamasi stomatologijoje, taip pat inhaliacijomis gydant renitą, laringitą, pneumoniją, respiracines ligas. Eterinis levandų aliejus teigiamai veikia emocinę būklę, pasižymi nootropinėmis savybėmis.

Dėl eterinio levandų aliejaus teikiamos smegenų kraujotakos stimuliacijos ir raminamojo poveikio jis rekomenduojamas vartoti (aromatinėse lempose ir masažui) žmonėms poinsultiniu periodu. Masažui naudojamas eterinis levandų aliejus, ypač su eteriniu rozmarinų aliejumi (santykiu 2:1), pagerina smegenų kraujotaką, normalizuoja arterinį kraujospūdį ir suteikia raminamąjį poveikį. Eterinis levandų aliejus voniose, aromatinėse lempose, masažui tinka naudoti esant neurastenijai, nervingumui, stresui, nemigai, susierzinimui, pykčiui, nepastoviai nuotaikai, klimakterinėms problemoms, taip pat po fizinės (pvz., sporto) ir emocinės įtampos. Masažas eteriniu levandų aliejumi ypač efektyvus sergant reumatu, podagra, artritu, neuritu, lumbagu, hipertenzija, esant raumenų skausmams. Voniomis su eteriniu levandų aliejumi rekomenduojama naudotis vakarais. Neskiestu eteriniu levandų aliejų ar jo spiritiniu tirpalu (10 lašų į 10 ml etilo spirito) galima tepti nudegimus, žaizdas, vabzdžių įkandimo vietas, egzemas, dermatitą, pūlinius, abscesus, herpesą.

Dermatologijoje ir kosmetikoje eterinis levandų aliejus vartojamas kremams, tonikams, šampūnams, skalavimo skysčiams praturtinti ir vonioms, aktyvina odos ląstelių atsinaujinimą po traumų, nudegimų, perdžiūvimo, efektyviai drėkina odą, skatina apykaitos procesus joje. Jis tinka ir plaukų priežiūrai, stabdo plaukų slinkimą, naikina pleiskanas. Indikacijos: bronchitas, gripas, renitas, laringitas, pneumonija, respiracinės ligos; virškinimo trakto funkcijų sutrikimai; reumatas, raumenų spazmai, artritas, podagra; neurastenija, stresas, nemiga; hipertenzija; nudegimai, egzema, pūliniai, abscesai, herpesas, vabzdžių įkandimai.

Vartojimo būdai ir dozės Voniai: 10-30 lašai (lašus ištirpinti stiklinėje kefyro, jogurto, pieno ar grietinėlės, ar valgomajame šaukšte augalinio aliejaus, ar sumaišyti su trupučiu medaus). Masažui: 10-15 lašai į 10 ml pagrindinio augalinio aliejaus. Inhaliacijai: 2-3 lašai į 1 l karšto ar šalto vandens (3-7 min.). Kosmetikai: 10-15 lašai į 5 g kremo, toniko ar šampūno. Aromatinei lempai: 4-5 lašai 5 m2 patalpos ploto.

DĖMESIO! Nevartoti nėščiosioms, sergant epilepsija, taip pat kartu su preparatais, turinčiais jodo ir geležies. Nevartoti kartu su chemoterapija.

Techninė informacija
Garantija (m.) Nenurodyta
Pristatymo terminas (d.) 1 - 6 dienos