LED sistema „Dangus“

Prekės kodas: ruben-led-dangus

Pristatymo terminas (d.): 7-14 dienų

Dekoratyvinė fototerapija RUBEN SKY („Dangus“) - skaitmeniniu būdu valdoma sistema, apjungianti dekoratyvinį apšvietimą ir spalvų fototerapiją.

Kaina: Nuo 1,248.00€
Dėmesio: kaina galioja tik perkant internetu!
Kiekis:
Radote pigiau? Siūlykite savo kainą

Galimi pasirinkimai

* Modelis:

Dekoratyvinė fototerapija RUBEN SKY („Dangus“) - skaitmeniniu būdu valdoma sistema, apjungianti dekoratyvinį apšvietimą ir spalvų fototerapiją.

Ji susideda iš valdiklio, nuotolinio valdymo ir kristalų tinklo, kad būtų galima lengvai išdėstyti ir įmontuoti lubose, sienose ir t.t. Galite naudoti išdėstymų schemas, atsisiųstas internetu. SKY sistema suteikia unikalumo ir individualumo bet kokiam interjerui, ji taip pat padeda išlaikyti sveikatą ir dvasinę pusiausvyrą.

Dėka Ruben Sky, sukursite dangaus efektą tiesiog namuose. Šviesos kristalai taip pat nepriekaištingai tinka sveikatos ir sporto centruose, sporto salėse ir SPA salonuose - atnaujina interjerą, taip pat šviesa turi įtakos patalpoje esantiems žmonėms.

Svarbu tinkamai nustatyti spalvą ir intensyvumą. Ruben sistema „Dangus“ valdoma nuotoliniu būdu arba naudojant valdymo skydelį. Kristalų, įrengtų Ruben sistemoje „Dangus“, tipai: Celt, Nevada, Giza, Sferis ir Orion, kurie skiriasi dydžiu ir forma. Sistema su posistemėmis: 20, 40, 60, kur skaičiai nurodo šviesos šaltinių skaičių sistemoje.

Rinkinyje pridedami montavimo mova 180 mm ir elektroninė įranga.

Techninė informacija
Pagaminimo šalis PL
Garantija (m.) Nenurodyta
Pristatymo terminas (d.) 7-14 dienų