Klimato kontrolės įrenginys pirčiai Saunum Base S Solution

Gamintojas: Kitas

Prekės kodas: 18536

Pristatymo terminas (d.): 30-45

„Saunum Base Solution“ puikiai tinka tiems, kurie jau turi pirtį ir nenori keisti esamo medinio ar elektrinio šildytuvo, tačiau nori patirti pirties jaukumą.

Kaina: 1,300.00€
Dėmesio: kaina galioja tik perkant internetu!
Kiekis:
Radote pigiau? Siūlykite savo kainą

Galimi pasirinkimai

* Spalva:

„Saunum Base Solution“ puikiai tinka tiems, kurie jau turi pirtį ir nenori keisti esamo medinio ar elektrinio šildytuvo, tačiau nori patirti pirties jaukumą. „Saunum Base Solution“ yra patentuotas pirčių sprendimas, garantuojantis vienodą šilumos pasiskirstymą pirties kambaryje. Ši speciali klimato sistema vienodai paskirsto garą pirties kambaryje ir į orą įneša Himalajų druskos jonų, kurie sveikai veikia kvėpavimą ir odą.

„Saunum Base Solution“ klimato sistema veikia tyliai ir tolygiai paskirsto garą bei temperatūrą visoje pirtyje, kad sustiprėtų savijauta. „Saunum“ vidaus klimato įrenginį saunai galima užsisakyti su nuotolinio valdymo pultu, kad būtų galima reguliuoti ir pakeisti oro kondicionieriaus greitį. Greitis gali būti reguliuojamas atsižvelgiant į pirties patalpos dydį arba pakeitus prietaiso nustatymus, kurie leis įprastą sauną paversti karšto garo pirtimi.

„Saunum Base Solution“ klimato sistema veikia tyliai ir tolygiai paskirsto garus ir temperatūrą visoje pirties patalpoje - kaip mesti vandenį į kaitinančius akmenis, ir jūs negausite tiesioginio šilumos smūgio. Šiluma į kambarį tekės tolygiai, ir jūs galėsite pavargti ar šokiruoti mėgautis pirties laiku ilgiau nei įprasta. Dėl subalansuotos atmosferos poveikis atpalaiduoja ir sukelia meditacinę proto būseną - natūraliai atsirandantį gerovės jausmą.

Techninės savybės:

  • Pirties tūris: 0-30 m3
  • Įrenginio aukštis: 2150 mm
  • Prietaiso aukštis be viršutinių grotelių: 2035 mm
  • Maitinimas: 230V, 50/60 Hz
  • Galia: 75W
  • Prijungimo kabelis: 3 x 1,5 mm²
  • Ventiliatoriaus greičių skaičius - 3
  • Druskos kamuoliukų skaičius - 7

Norėdami sužinoti daugiau informacijos, perskaitykite vadovą.

 

Techninė informacija
Pristatymo terminas (d.) 30-45