Klafs Evitarium vonia

Prekės kodas: 14870

Pristatymo terminas (d.): 14-28

Dėmesio: šiuo metu kai kurių produktų pristatymas gali vėluoti, prašome susisiekti dėl tikslios produkto pristatymo datos prieš pateikiant užsakymą.

Moderni atsipalaidavimo vonia su švelnia elektros srove.

Kaina: 17,111.00€
Dėmesio: kaina galioja tik perkant internetu!
Kiekis:

FUNKCIJOS:

  • Moderni atsipalaidavimo vonia su švelnia elektros srove.
  • Lengvi elektros impulsai teka per jūsų kūną ir daro teigiamą poveikį jūsų organizmui.
  • Gerina kraujotaką išplečiant kapiliarus.
  • Aprūpina raumenis reikalingomis maistinėmis medžiagomis.
  • Valdymo skydelis yra vonios korpuso viduje.
  • Intuityviu jutikliniu ekranu galite valdyti įvairias funkcijas.

 

Raminantis EVITARIUM poveikis:

Elektra yra visur - gamtoje ir mūsų kasdieniame gyvenime. Mūsų kūno viduje. Mūsų nervų sistema bendrauja per mažus impulsus, valdančius įvairius mechanizmus, tokius kaip raumenų susitraukimas ar atpalaidavimas. Švelni elektros srovė taip pat teka per „eVitarium“ ir iš dalies praeina per jūsų kūną.

RELAXING. RELAX nustatymas suteikia jūsų kūnui maksimalų atsipalaidavimą. Čia nuo jūsų liemens į kojas teka lengva srovė - suteikiamas nuostabiai raminantis poveikis jūsų audiniams ir centrinei nervų sistemai. Kitaip tariant: per daug įtemptos kūno vietos atsinaujina greičiau. RELAX vonios esencija, kurioje yra argano aliejaus ir sojų pupelių aliejaus, puikiai papildo šį nustatymą. Jūsų oda ne tik atrodo gražiai, bet taip pat čiobrelių bei šalavijų kvapai atpalaiduoja gleivinę.

GAIVINANTIS. Kai srovė teka iš jūsų kojų į liemenį, pajuntamas energizuojantis poveikis kūnui. Jūsų kūnas prisipildo naujos energijos - panašiai kaip įkraunama baterija. ENERGY vonios aliejus dar labiau sustiprina šį efektą - šiame jonizuotame hippophae rhamnoides (šaltalankio) augalo aliejuje yra apelsinų ir mandarinų kvapų ekstraktų.

Liečiamas valdymo pultas. Įjunkite čiaupus, pasirinkite pageidaujamą nustatymą ir sureguliuokite srovę - visas šias funkcijas galima valdyti naudojant „eVitarium“.

Įrenginiai. Vandens temperatūrą galima reguliuoti per čiaupo jungtis. Nuimamas rankinis dušas yra patogus ne tik nusiprausti, bet ir vėliau valyti vonią.

Nugaros atrama. Elektrodai ir čiaupai yra nepastebimai išdėstyti už atlošo pėdų srityje. Priklausomai nuo pasirinkto nustatymo, spalvoti šviesos diodai apšviečia vandenį skirtingomis spalvomis.

Techniniai duomenys:

  • Dydis:  2118 x 825 x 700 mm
  • Svoris: ~ 80 kg / su vandeniu: ~ 400 kg
  • Tūris: ~ 340L
  • Reikalingas vandens kiekis: ~ 250L
Techninė informacija
Ilgis (mm) 2118
Pristatymo terminas (d.) 14-28
Aukštis (mm) 700
Plotis (mm) 825
Svoris (kg) 80