Kerkes keraminiai akmenys

Gamintojas: Kerkes Oy

Prekės kodas: 8649

Pristatymo terminas (d.): 7-14

Įprasti akmenys turi daug priemaišų, kurios kaitinimo metu patenka į aplinką. Kerkes keraminiai akmenys visiškai švarūs naudoti - kaisdami neišskiria dujų ir tarnauja labai ilgą laiką.

Kaina: 199.00€
Dėmesio: kaina galioja tik perkant internetu!
Kiekis:
Radote pigiau? Siūlykite savo kainą

Įprasti akmenys turi daug priemaišų, kurios kaitinimo metu patenka į aplinką. Dėl to, akmuo lengvėja ir po turputį virsta į smėlį, byrantį ant grindų, o pirties įkaitinimui tenka skirti daugiau laiko. Tokiu atveju, akmenis reikia pakeisti! Kerkes akmenys  visiškai švarūs, nes jie kaisdami neišskiria dujų ir sudega prie aukštesnės nei 1300oC temperatūros. Jūs galėsite mėgautis švaria ir atpalaiduojančia pirtimi. O namų pirtelėse juos galima naudoti visą amžinybę. Užtenka vieną kartą juos tinkamai suguldyti krosnelėje ir daugiau nebereikės rūpintis.

Pakuotėje 20 kg.

Trapecijos forma
Galimi du dydžiai - maži ir dideli. Naudojami ant pačio viršaus - viršūnėlė. Ugnis arba krosnelės oro srautas reguliuojamas akmenų sluoksnio storiu. Akmenų danga garantuoja šilumos intensyvumą.

Kamuolio forma
Šie akmenys naudojami malkinėse krosnelėse arba tose krosnelėse, kurių akmenų talpa gili. Tokia akmenų forma pagerina oro cirkuliaciją krosnelėje. Kontaktas su įkaitusiu metalu ar šildymo rezistoriumi yra mažas, todėl šiluma geriau pasklinda tarp akmenų. Akmenų skersmuo apie 50 mm, 60 mm, 80 mm arba 95 mm.

Tarpiniai akmenys
Toks akmenų tipas naudojamas tarp pagrindinių akmenų ir krosnelės. Akmenų forma neleidžia jiems glaudžiai priglusti vienas prie kito. Skersmuo apie 25 mm, 35 mm, 40 mm arba 50 mm.

Techninė informacija
Pristatymo terminas (d.) 7-14
Svoris (kg) 20