Geras garas su pirties krosnimi - garintuvu

Geras garas su pirties krosnimi - garintuvu

Sukurta: 2019-06-03 Skaitė: 9205

Geras garas pirtyje yra aktualus kiekvienam, tiek tam kuris tiesiog naudojasi pirtimi, tiek pirties savininkui.

Kaip pasiekti, kad pirtelėje būtų geras garas? Kas tai nulemia ir ką rinktis? Juk geras garas ir yra tai, dėl ko lankomės pirtyje bei kodėl ją mėgstame. Geras garas pirtyje gali priklausyti nuo to, koks garintuvas yra naudojamas: vandenį pilate patys ar garus generuoja automatiškai, specialus įrenginys. Būtent apie tai detaliau ir pašnekėsime.

Kai norisi, kad pirties patalpoje vyrautų optimalus, geras garas, to visada lengviausia pasiekti su garintuvu. Ypač patogu, kai šis garintuvas integruotas pačioje krosnyje - pirties krosnelės gali būti su vandens rezervuaru arba be jo. Garintuvo dėka paprasta nustatyti norimą, optimalų patalpos klimatą. Gamintojai, kurie gamina pirties krosneles su integruotais garo generatoriais: EOS, Harvia ir kt.

Geras garas su EOS krosnele

EOS yra pirties krosnių lyderis ir siūlo platų pirties krosnelių asortimentą, kuris yra aukščiausios kokybės, skirtas privačiam bei profesionaliam naudojimui. eos

Tam, kad pirtis būtų kokybiška garinė patalpa, galima naudoti kombinuotą EOS krosnį, pvz., "Euro Max“, „ Bi-O-Max“, „Bi-O-Cubo“, „Bi-O-Mini“ ir kt. Šiose EOS krosnyse yra vandens rezervuaras, kuris išgarina vandenį ir užtikrina aukštą drėgnumą, tai gi, geras garas garantuotas. Žinoma, taip pat galima naudoti be rezervuaro, kaip tradicinę suomių pirtį. EOS elektrinės krosnys, priklausomai nuo modelio, turi įmontuotą indą pirties kvapams.

Naudojant šias specialiąsias krosnis, taip pat turi būti naudojamas specialus valdymas, kuris kontroliuoja drėgmę patalpoje ir saugo ją norimame lygyje. Visi modeliai turi šiuolaikišką kompaktišką dizainą ir palieka daug vietos pirtyje. Krosnis su 2-12 kW galia puikiai tinka pirtims, kurių tūris yra 3-18 m3.

EOS krosnelėms būdinga kokybė, greitas įšildymas ir labai ilgas tarnavimo laikas. EOS gamina tik geras ir kokybiškas krosneles pirtims.

Tai gi, kokios norite EOS krosnelės? Šeimai ar komercinėms pirtims? Su garo generatoriumi ar be jo? Su kvapų indu ar be? Gal su ypač dideliu akmenų konteineriu, o gal su garsiniu signalu, kai garintuve pasibaigia vanduo? Su EOS viskas įmanoma, ieškokite sau labiausiai patinkančio ir tikras, geras garas pirtyje bus garantuotas.

Geras garas su Harvia krosnelėmis

Harvia - tikrai gerai žinomas prekinis ženklas kiekvienam pirties gerbėjui. Šio gamintojo pirties krosnys žinomos visame pasaulyje ir apie jas galima kalbėti daug. Harvia kompanija Suomijoje buvo pripažinta kaip populiariausia pasaulyje pirties įrangos rinkoje, ji kiekvienais metais pagamina daugiau kaip 150 tūkst. krosnelių ir šildytuvų pirtims, o eksportuoja į 65 pasaulio šalis. Ši bendrovė gyvuoja nuo 1950 m., akivaizdu, kad ji tikrai žino, kas yra geras garas. Tad visada turi ką pasiūlyti pagal kiekvieno kliento poreikį. Geras krosnis išsirinkti tikrai gana sudėtinga, būtent todėl geriausia rinktis patikimus, žinomus gamintojus – jie tikrai nenuvils.

Harvia elektrinių pirties krosnelių modeliai, kurie turi integruotą garo generatorių: Senatori Combi, Club Combi, Delta Combi ir kt. Jos gali būti nuo 2,9 kW galios ir skirtos nuo 1,5 m3 pirtims. Jei norite, kad pirtelės patalpoje būtų tik geras garas – Harvia krosnys tam idealiai tinka. Jums tereikia išsirinkti kokios tiksliai reikia: kam bus naudojama, dydis, kur montuojama, apdaila, kokia garo generatoriaus talpa, ar reikalingas integruotas kvapų indas, koks vandens užpildymas – automatinis ar rankinis ir t. t. 

Kiekvienas žmogus, kuris pasvajoja apie savo pirties įsirengimą, visada nori, kad ji būtų kokybiška, karšta, o patalpoje būtų geras garas. Harvia pirties krosnelės yra būtent tai, ko reikia.

Geras garas su garų generatoriumi

Jeigu jau turite pirtį su elektrine ar malkine krosnimi arba tiesiog išsirinkote krosnelę be integruoto garintuvo, yra ir kitas variantas jums. Pirties patalpoje gali būti automatizuotas geras garas su garo generatoriumi. Aukštos kokybės ir patikimus garų generatorius gamina tokios žinomos kompanijos kaip Pego, Harvia, Tylo, Helo, EOS ir kt. Tai bendrovės turinčios ilgametę patirtį pirties prekių rinkoje, išsaugančios tradicijas, bet kartu ir inovatyvios, prisitaikančios prie pasaulinių naujovių, tad pas jas rasite tik geras prekes.

Pirmiausia, kas yra garų generatorius? Garų generatorius - tai tokia pirties įrangos dalis, kuri automatiškai sugeneruoja garus patalpoje, garais įšildo patalpą. Šiais prietaisais labai paprasta ir patogu naudotis, nes ekrano valdiklis dažniausiai būna elektroninis, o pateikta instrukcija aiški. Valdymo pultu galima valdyti tokias funkcijas (priklausomai nuo generatoriaus modelio):

  • Reguliuoti garų padavimą automatiškai arba rankiniu būdu;
  • Nustatyti norimą garinės pirties patalpos temperatūrą;
  • Nutstatyti garų generatoriaus veikimo laiką;
  • Nustatyti garų generatoriaus išankstinio įjungimo laiką;
  • Reguliuoti šviesą patalpoje;
  • Reguliuoti oro ventiliaciją, esančią pirtyje;
  • Reguliuoti kvapų pompą;
  • Užprogramuoti automatinį drenažą;
  • Įjungti automatinio skalavimo įrenginį;
  • Atlikti problemų nustatymo diagnostiką.

Perkant garų generatorių į jo komplektą gali įeiti tokie priedai kaip elektroninis valdymo pultas, garų purkštukai, temperatūros jutiklis, vandens išleidimo ventilis, apsauginis vožtuvas. Garų generatorius galima montuoti ant sienos arba pastatyti ant žemės, kai kurie pagaminti su specialia energijos taupymo technologija, o kai kuriuos galima valdyti tiesiog savo išmaniuoju telefonu.

Garų generatorių pasirinkimas tikrai platus tiek kainos atžvilgiu, tiek modelių ar gamintojų. Nesvarbu, kuris bus jūsų pirtelėje, visi jie puikiai atliks savo pagrindinę funkciją – generuos garus, kad pirtyje vyrautų tik optimalus ir geras garas. O papildomos garų generatoriaus funkcijos tik prideda daugiau komforto.

Jeigu nepasitikite savo jėgomis, dėl garų generatoriaus montavimo pirtyje, visada galima kreiptis į specialistus, kurie gali tai padaryti. Tai sutaupys dar ir jūsų laiką.