Zodiako ženklas ,,Avinas“ eterinių aliejų mišinys 10ml.

Prekės kodas: 052047 ZA

Pristatymo terminas (d.): 7-14

Eterinių aliejų mišinys masažui, vonioms, pirtims. 10ml.

Kaina: 4.00€
Dėmesio: kaina galioja tik perkant internetu!
Kiekis:
Radote pigiau? Siūlykite savo kainą

Eterinių aliejų aromatinis mišinys ,,Zodiako ženklai

,,Avinas“ (21.03 – 20.04)

1-s Zodiako ženklas.

1-s ženklas iš Ugnies grupės ženklų.

1-s ženklas iš pagrindinių ženklų.

Ženklą valdanti planeta: Marsas.

Laimingasis skaičius: 9 ir jo kartotiniai.

Astrologinis simbolis: avinas.

Astrologinės spalvos: tamsiai raudona, raudona, auksinio atspalvio geltona spalva, visos blizgančios spalvos.

Astrologiniai akmenys: deimantas, ametistas,  akvamarinas.

Gėlė: sausmedis.

Pagrindinės asmens savybės: savanaudiškumas, impulsyvumas, drąsa, kūrybiškumas.

Serija ,,Zodiako ženklai pristato Jūsų dėmesiui originalius eterinių aliejų mišinius. Turėdami nepakartojamą, savitą ištobulintą aromatą, jie pabrėš Jūsų individualumą, suteiks žavesio. Tokie, sukurti autorių, mišiniai gerina bendrą žmogaus savijautą harmonizuodami jo fizinę, emocinę bei dvasinę sveikatą. Taip pat, jų dėka sukelsite susidomėjimą savo asmenybe tiek viešojoje erdvėje, tiek intymioje aplinkoje, pajusite harmoningą kūno veiklą, emocinį stabilumą, tonuso padidėjimą, pagerėjusią nuotaiką, didesnį žvalumą.

Visų aromatinių mišinių sudėtis buvo kruopščiai išgvildenta atsižvelgiant į sudedamųjų dalių keliamą poveikį, jų derinimąsį tarpusavyje, kiekybinius santykius mišinyje, o taip pat į  Zodiako ženklą, kuriam skirtas kiekvienas mišinys.

Mišiniams sudaryti yra naudojami tik naturalūs aukščiausios rūšies eteriniai aliejai.

AVINO ženklas yra susijęs su galva bei protu. Šio ženklo atstovai dažnai turi nervų sistemos sutrikimų, serga depresija, karštlige. Vyrams gali pasireikšti problemos su lytine sistema, moterims – isterijos priepuoliai. Avinams būdingi irzlumas, polinkis barniams, aitringumas, drąsa ir intelektualumas. Aromatinis mišinys «Avinas» padės įveikti per didelį irzlumą, numalšinti galvos skausmus, atsirandančius dėl įtampos, atsikratyti nuovargio, susitiprinti nervų sistemą.

Mišinys yra skirtas aromoterapijai. Turi baktericidinių, antiseptinių bei priešuždegiminių savybių, taip pat akivaizdžiai pasireiškiančių kosmetinių bei dermatologinių savybių, kurios aktyviai padeda atkurti ir apsaugoti odos ir plaukų sveikatą bei grožį. Be to, šis mišinys daro bioenergetinį poveikį.

Sudėtis: naturalūs eteriniai aliejai: citrinmedžio aliejus, sandalo aliejus, rožių aliejus, mėtų aliejus, rozmarino aliejus.

Kontraindikacijos:

  • Individualus sudedamųjų dalių netoleravimas
  • Nevartoti pirmus 4 nėštumo mėnesius.

 

Dėmesio! Vartojant gydymui būtina konsultuotis su gydytoju. Prieš vartojimą atlikti eterinio aliejaus toleravimo testą. Vartoti tik išoriškai!

Techninė informacija
Pristatymo terminas (d.) 7-14