Tylö elektroninis valdymo pultas CC300T

Gamintojas: Tylö AB

Prekės kodas: 71015039

Pristatymo terminas (d.): 30-60

Tylarium Tylö CC300T elektroninis valdymo pultas - skirtas didelės komercinės saunos nuotoliniam valdymui, tuo pat metu valdantis „Tylarium“ sistemos krosnelę ir garų generatorių. 

Kaina: 330.33€
Dėmesio: kaina galioja tik perkant internetu!
Kiekis:
Radote pigiau? Siūlykite savo kainą

Tylarium Tylö CC300T elektroninis valdymo pultas - skirtas didelės komercinės saunos nuotoliniam valdymui, tuo pat metu valdantis „Tylarium“ sistemos krosnelę ir garų generatorių. Naudojamas su Tylö SE 6, SE 8, SK6, SK8, SDK 10 krosnelėmis ir Tylö VA bei VB garų generatoriais kaip „Tylarium“ sistemos dalis (jei reikia, su RB relės bloku). Modelis yra sumontuotas ant sienos, esančios pirties išorėje. Komplekte yra temperatūros jutiklis.

Tylö CC300T valdymo pultas yra visa apimantis prietaisas su patobulintomis funkcijomis. Veikimo laikas nustatomas nuo 0,5 iki 24 valandų. Galima programuoti savaitei su skirtingais kiekvienos dienos nustatymais arba su tuo pačiu nustatymu visoms dienoms. Ekrane rodoma data, laikas, temperatūra ir likęs veikimo laikas. Priešingai nei CC300 skydelis, CC300T modelis turi galimybę pakeisti drėgmę garinėje pirtyje ir „Tylarium“ sistemoje.

„Tylarium“ sistema leidžia naudoti sauną tiek sausam, tiek šlapiam sklandymui. Tai pasiekiama kartu naudojant krosneles ir garų generatorius pirtyje. Temperatūra ir santykinė drėgmė užprogramuojami naudojant valdymo pultą ir palaikomi visos sesijos metu. Po drėgno „mirkymo" oras automatiškai išdžiovinamas.

 

Techninė informacija
Pristatymo terminas (d.) 30-60
Aukštis (mm) 130
Plotis (mm) 190
Gylis (mm) 30