Tycroc TWP plokštė

Prekės kodas: TL6654

Pristatymo terminas (d.):

Kaina: Nuo 15.00€
Dėmesio: kaina galioja tik perkant internetu!
Kiekis:
Radote pigiau? Siūlykite savo kainą

Galimi pasirinkimai

* Matmenys (mm):

Statybos plokštė Tycroc TWP pagrindas yra suspaustas  polistirolas ( XPS putos). Plokštė padengta polimero cemento sluoksniu, taip užtikrinant jos kietumą, stiprumą ir atsparumą vandeniui. Polimero cementas  yra sutvirtintas tinkleliu iš stiklo pluošto, o antras sluoksnis - polimero danga. Paviršius iškarto paruoštas apdailos darbams.
Statybos plokštė Tycroc TWP yra atspari vandeniui ir drėgmei. Tai lengvai montuojama plokštė. 12 mm storio plokštė sveria apie 3 kg / m2.

Tai ypatingai legvai ir paprastai montuojama plokštė, pro kurią neprasiskverbia vanduo (kapiliarai = 0).

Atkreipkite dėmesį, tai jog ši plokštė ne tik atspari drėgmei, bet ir vandeniui. Tai reiškia, kad produkto savybės nesikeičia einaint laikui drėgnoje aplinkoje, bet tai nereiškia, kad produktas nesugeria drėgmės ir nepraleidžia vandens.
Kodėl verta pasirinkti statybinę plokštę Tycroc TWP:

Tai vandeniui atsparus ir nereikalauja papildomų hidroizoliacijos padengimų produktas.
Taupo laiką ir pinigus, nes nebereikia dengti hidroizoliacijos sluoksnio, laukti kols jis išdžius.
Lengva montuoti;.
Lengvai transportuojamas, patogiai sandėliiojamas.
Plačios panaudojimo galimybės  (galimybė padaryti įvairių formų su lenkta siena, lenktomis lubomis, lenktais suolais ir t.t.);
Darbo metu nesitepa ir nedulka.
Svarbu sergantiems kvėpavijo ligomis, kad po montavimo nesukelia dulkių.

Įrengti patalpas gali ir vienas darbininkas.
Gaisro metu neskleidžia nuodingų dujų.
Garantuotas vandens / drėgmės atsparumas (pvz.: esant standartinei hidroizoliacijai, apsaugoma nuo drėgmės tik iš vienos pusės, gipso kartono plokštę paverčia i terpe, kur veisiasi grybelis)


Ši plokštė  idealiai tinka naudoti voniose, garinėse pirtyse, baseinuose ir SPA. Produktą galite naudoti ir sausose patalpose.Dėl atsparumo dideliems temperatūros svyravimams šią plokštę galima montuoti sezono metu nenaudojamose patalpose (pvz.: savaitgalio namai, žiemą nešildomos patalpos ir t.t.).

Plokštė montuojama ant įvairių paviršių, ant pagrindo, ant karkaso.

Tinkama įrengti pertvaras, atspati vandeniui, įvairių formų dušo kabinų, garo kambarių, sėdynių, gultų, stalviršių, suolų, lentynų gamybai, luboms, hidroizoliacinėms grindims.

Esminis sprendimas, užtikrinant dangos hidroizoliaciją, apima sienos, grindų ir lubų statybinės plokštės Tycroc TWP  klijavimas / izoliacijos sujungimus tarp plokščių, tvirtinimo poveržles ir kampus lipnia sandarinimo juosta su Tycroc Premium Fix. Toks paviršius yra atsparus vandeniui / drėgmei, iš karto yra paruoštas plytelių klijavimui ir kitų tipų apdailai. Alternatyvai klijams Tycroc Pemium Fix, kampams, sujungimams gali būti naudojama lipni juosta arba vandeniui atspari membrana.

 

Techninė informacija
Pristatymo terminas (d.) 7-14