Tiller keraminiai akmenys, 20 kg

Prekės kodas: 7324

Pristatymo terminas (d.):

Tinka tik elektrinėms krosnelėms. Dėl porėtos struktūros Tiller krosnelių akmenys gali kaupti vandenį, taip sukurdami gausesnį ir minkštesnį garą. Tiller keraminiai akmenys gali tarnauti metų metus paprastoje namų pirtyje. Tiller krosnelių akmenys netepa pirties grindų ir neskleidžia dulkių.

Kaina: 29.00€
Dėmesio: kaina galioja tik perkant internetu!
Kiekis:
Radote pigiau? Siūlykite savo kainą

Keraminiai pirčių krosnelių akmenys Tiller buvo sukurti elektrinėms elektrinėms, kur sausas ir negausus garas (šilumos banga po vandens užpylimo ant įkaitusių akmenų), sukelia problemą. Dėl porėtos struktūros Tiller krosnelių akmenys gali kaupti vandenį, taip sukurdami gausesnį ir minkštesnį garą. Be to, galima panaudoti daugiau vandens garo išgauti. Kadangi akmenys gerai garina vandenį, drėgmės kiekis pirtyje išlieka pakankamai aukštas. Pagal VTT testus, jų garavimo efektyvumas yra aukštesnis kaip 95 % ! (studijų ataskaita RTE 10093/96).

Tinka tik elektrinėms krosnelėms.

Krosnelių akmenys pagaminti iš kruopščiai atrinktų natūralių produktų, kurie sukepinti 1200°C temperatūroje. Tuo būdu Tiller akmenys neskleidžia pavojingų dujų, aplinka lieka bekvapė ir švari. Tiller akmenų sudėtyje nėra asbesto (tyrimai nr.740-95, atlikti Suomijos Sveikatos instituto).

Įprasti krosnelių akmenys yra linkę įtrūkti ir sutrikdyti oro cirkuliaciją krosnelėje, dėl ko krosnelė gali perkaisti ar sugesti. Tiller keraminiai akmenys gali tarnauti metų metus paprastoje namų pirtyje. Tiller krosnelių akmenys netepa pirties grindų ir neskleidžia dulkių.

Techninė informacija
Pristatymo terminas (d.) 7-14
Svoris (kg) 20