Stiklinės pirties durys, kaip išsirinkti
28 11 / 2018

Stiklinės pirties durys, kaip išsirinkti

Paskelbta kategorijoje: Skaitė: 625 Komentarų: 0

Stiklinės pirties durys, palyginus, visai neseniai tapo labai populiarios ir vis labiau populiarėja. Jos tampa net labiau mėgiamos nei medinės. Kodėl stiklinės pirties durys geriau? Atsakymas gana paprastas, stiklinės pirties durys praktiškai neturi trūkumų: laikui bėgant nesikeičia išvaizda ir neatsiranda dervų, kai kaitinamos. Dabartinė rinka siūlo labai platų stiklinių pirties durų asortimentą. Tad tikrai yra iš ko pasirinkti. Kartais, kai kurie žmonės mano, jog durys pirtyje nėra labai svarbus elementas, kurio kokybė negali būti aktuali. Tačiau, tai klaidinga nuomonė. Tinkamai parinktos pirties durys išlaiko šilumą, drėgmę ir izoliuoja nuo garso.

Pirties vantos, jų rūšys ir naudojimas
28 11 / 2018

Pirties vantos, jų rūšys ir naudojimas

Paskelbta kategorijoje: Skaitė: 622 Komentarų: 0

Norint pagerinti pirties teikiamus malonumus ir naudą - turi būti naudojamos vantos. Vantos padeda gerai išvalyti odą, pašalinti toksinus ir atnaujinti kūną. Ne paslaptis, kad pirties vantos yra vienos svarbiausių elementų geroje pirtyje. Šveičiamasis masažas turi gijimo ir prevencinį poveikį. Norint pasiekti teigiamą rezultatą, reikia pasirinkti tinkamą vantą.

 

Pirties mediena – pirties dailylentės
28 11 / 2018

Pirties mediena – pirties dailylentės

Paskelbta kategorijoje: Skaitė: 721 Komentarų: 0

Jeigu norite pirtyje įsirengti jaukią, saugią ir nekenksmingą aplinką, geriausia yra naudoti natūralias medžiagas - pirties mediena bei pirties dailylentės, būtinai turi būti tik natūralios. Jeigu jums nėra svarbu saugumas arba to nesureikšminate, galima naudoti ir kitas medžiagas. Pirties mediena yra visiškai ekologiška, švari ir „kvėpuojanti“ medžiaga. Kaitinama ji gamina naudingas natūralias medžiagas ir užpildo pirties patalpą savo maloniu aromatu. Pirties dailylentės iš medienos užtikrina pirties procedūrų saugumą, nes jos apsaugo odą nuo nudegimų. Kiti pirties medienos privalumai:

 

Higrometras – termometras svarbus pirties elementas
28 11 / 2018

Higrometras – termometras svarbus pirties elementas

Paskelbta kategorijoje: Skaitė: 565 Komentarų: 0

Vienas iš svarbiausių pirties prietaisų – tai higrometras - termometras. Higrometras naudojamas matuoti ir reguliuoti oro drėgmę garų pirtyje. Termometras nustato patalpos temperatūrą. Higrometras – termometras yra būtinas pirties prietaisas, norint sukurti saugų ir tinkamą mikroklimatą garų pirtyje. Aukšta temperatūra kartu su didele drėgme, yra sveikatai nesaugi aplinka. Todėl saunoje, esant +100 – 110 laipsnių karščiui, higrometras turi rodyti mažiau nei 30%. O drėgnose garinėse pirtyse – 85%, kai temperatūra yra apie 60 laipsnių. Vandens kiekis ore yra toks pat svarbus veiksnys, žmogaus sveikatai, kaip ir temperatūra. Drėgmės svyravimai gali sukelti tam tikras ligas. Prieš perkant higrometrą, būtina nuspręsti, kokios rūšies jo reikia. Pirties higrometrai yra keletos rūšių:

 

Žadeitas akmuo pirtims ir saunoms
24 10 / 2018

Žadeitas akmuo pirtims ir saunoms

Paskelbta kategorijoje: Skaitė: 917 Komentarų: 0

Žadeitas akmuo, kuris laikomas vienu iš geriausių akmenų skirtų pirtims. Statant pirtį, anksčiau ar vėliau visada kyla klausimas kokius akmenis pasirinkti, kuris akmuo pirčiai labiausiai tiktų, geriausiai išlaikytų šilumą ir lėčiausiai atvėstų. Būtent žadeitas yra tas akmuo, kuris labiausiai atitinka pirties akmenims taikomus kriterijus. Uolienos ir akmenys gali būti skirtingos kilmės, bet geriausi akmenys skirti pirtims yra vulkaninės kilmės.

Pirties mediena – kedras ir jo savybės
24 10 / 2018

Pirties mediena – kedras ir jo savybės

Paskelbta kategorijoje: Skaitė: 927 Komentarų: 0

Kedras nors ir viena iš brangiausių medienos rūšių, tačiau idealiai tinka naudoti kaip pirties medieną. Renkantis pirties medieną svarbiausios savybės, į kurias reikėtų atsižvelgti tai, stiprumas, vidutinis džiovintos medienos masė, susitraukimas sąnaudos ir toksiškumas. Medienos toksiškumas yra lemiamas daugeliui klientų, kurie ketina statyti pirtį. Dauguma žmonių ieško būdų, kaip atsikratyti kenksmingų medžiagų ir toksinų kasdieniame metropolio gyvenime. Todėl, kai šildomasi pirtyje, mediena neturėtų išskirti kenksmingų medžiagų, alergenų ir toksinų, taip pat negalima išgarinti įvairių dervų, kurios taip pat gali turėti neigiamą poveikį žmogaus organizmui.

Rodoma nuo 1 iki 6 iš 46 (8 psl.)