Žadeitas akmuo pirtims ir saunoms
24 10 / 2018

Žadeitas akmuo pirtims ir saunoms

Paskelbta kategorijoje: Skaitė: 314 Komentarų: 0

Žadeitas akmuo, kuris laikomas vienu iš geriausių akmenų skirtų pirtims. Statant pirtį, anksčiau ar vėliau visada kyla klausimas kokius akmenis pasirinkti, kuris akmuo pirčiai labiausiai tiktų, geriausiai išlaikytų šilumą ir lėčiausiai atvėstų. Būtent žadeitas yra tas akmuo, kuris labiausiai atitinka pirties akmenims taikomus kriterijus. Uolienos ir akmenys gali būti skirtingos kilmės, bet geriausi akmenys skirti pirtims yra vulkaninės kilmės.

Pirties mediena – kedras ir jo savybės
24 10 / 2018

Pirties mediena – kedras ir jo savybės

Paskelbta kategorijoje: Skaitė: 311 Komentarų: 0

Kedras nors ir viena iš brangiausių medienos rūšių, tačiau idealiai tinka naudoti kaip pirties medieną. Renkantis pirties medieną svarbiausios savybės, į kurias reikėtų atsižvelgti tai, stiprumas, vidutinis džiovintos medienos masė, susitraukimas sąnaudos ir toksiškumas. Medienos toksiškumas yra lemiamas daugeliui klientų, kurie ketina statyti pirtį. Dauguma žmonių ieško būdų, kaip atsikratyti kenksmingų medžiagų ir toksinų kasdieniame metropolio gyvenime. Todėl, kai šildomasi pirtyje, mediena neturėtų išskirti kenksmingų medžiagų, alergenų ir toksinų, taip pat negalima išgarinti įvairių dervų, kurios taip pat gali turėti neigiamą poveikį žmogaus organizmui.

Muilo akmuo – idealus akmuo pirtims ir saunoms
24 10 / 2018

Muilo akmuo – idealus akmuo pirtims ir saunoms

Paskelbta kategorijoje: Skaitė: 313 Komentarų: 0

Muilo akmuo yra natūrali medžiaga, kuri žinoma jau seniai, ji susidarė maždaug prieš 2 milijardus metų. Šis nuostabus akmuo vadinamas skirtingai – talkochloritas, talko magnezitu, keramikos akmeniu arba muilo akmuo. Talkochloritas – tai minkštas akmuo, sudarytas daugiausia iš dviejų mineralų: talko ir clorito. Muilo akmuo turi puikias savybes, akumuliuojant  šilumą, yra atsparus aukštai temperatūrai, todėl muilo akmuo yra taip mėgstamas pirčių entuziastų – tai vienas iš geriausių akmenų. Garas nuo šių akmenų susidaro labai panašus į garus, kurie susidaro naudojant žadeito akmenis. Muilo akmuo (talkochloritas) - akmuo, kurį sudaro kieti ir minkšti mineralai, kurie lengvai pasiduoda apdorojimui. Formavimosi metu talko dalelės įsimagnetina, todėl jas jungia itin stiprūs ryšiai, taip sudarydami vientisą akmeninę masę.

Rodoma nuo 1 iki 6 iš 42 (7 psl.)