Vidaus ir lauko baseinų įrengimas Klaipėdoje
24 01 / 2019

Vidaus ir lauko baseinų įrengimas Klaipėdoje

Paskelbta kategorijoje: Skaitė: 1132 Komentarų: 0

Baseinų įrengimas Klaipėdoje – tai geriausias pasirinkimas tiems, kurie mėgsta ilsėtis savo namuose. Kiekvienas sodo ar namo savininkas svajoja, kaip vasarą plaukioja baseine neišeidamas iš savo namų. Gerai, jeigu netoliese yra vandens telkinys, o jei ne, tada tikrai mažiausiai norisi užvesti automobilį, susiruošti ir važiuoti prie ežero ar upės per dideles eismo spūstis. Paprasčiau įsirengti baseiną savo namuose arba nusipirkti jau paruoštą ir pastatyti jį į reikiamą vietą.

Tradicinių pirčių įrengimas ir jų tipai
24 01 / 2019

Tradicinių pirčių įrengimas ir jų tipai

Paskelbta kategorijoje: Skaitė: 1371 Komentarų: 0

Lietuvoje įmonės siūlo platų pirčių rūšių pasirinkimą. Kartais galima net pasiklysti tokiame asortimente. Jei vieną savaitę norisi naujos ir modernios pirties, tai kitą gali atrodyti, kad geriausias sprendimas – senosios tradicijos. Visa tai gali sukelti daug problemų ir keblumų. Juk pirčių įrengimas nėra kažkas tokio paprasto, ką galėtume keisti kas mėnesį. Neskaitant dar ir to, kad reikia investuoti nemažai finansų projektavimui, įrengimui bei išlaikymui.

Svarbiausia pirties įranga Klaipėdoje
24 01 / 2019

Svarbiausia pirties įranga Klaipėdoje

Paskelbta kategorijoje: Skaitė: 1377 Komentarų: 0

Pirtis suteikia daug malonių pojūčių, su tuom vargu ar kas gali ginčytis, tad nusprendus tokią pasistatyti pas save, tenka domėtis kokia yra pirties įranga Klaipėdoje, ar kitame Lietuvos mieste. Bent jau didžiuose miestuose, galima įsigyti visą reikalingą įrangą. Tai gi, kokia yra pirties įranga ir ką būtina įsigyti?

Profesionalus pirčių įrengimas Klaipėdoje
24 01 / 2019

Profesionalus pirčių įrengimas Klaipėdoje

Paskelbta kategorijoje: Skaitė: 1394 Komentarų: 0

Jei jau apsisprendėte, kad jums reikia pirties mes Jums padėsime. Meistrai padės suprojektuoti ir įrengti kokybišką bei patikimą pirtį, o jums nebereikės rūpintis dėl daugybės dalykų. Pirčių įrengimas Klaipėdoje, ar kitame mieste, yra gana sudėtingas procesas, kuris reikalauja dar ir specifinių žinių. Būtent todėl geriausia darbus patikėti meistrams.

Karkasinių baseinų įrengimas savomis rankomis
24 01 / 2019

Karkasinių baseinų įrengimas savomis rankomis

Paskelbta kategorijoje: Skaitė: 1002 Komentarų: 0

Karkasinių baseinų įrengimas yra įmanomas tiek profesionalams, tiek savarankiškai. Žinoma, šį procesą lengviau patikėti žmonėms, kurie nuolat su tuom susiduria. Su profesionalų pagalba baseinų įrengimas bus atliktas gerai ir greitai. Be to, jei bus sugadinti baseino elementai ar įranga, galėsite paprašyti pakeisti. Koks yra teisingas karkasinių baseinų įrengimas? Pateikiame išsamų karkasinių baseinų įrengimo aprašymą. Padarykite tai, savomis rankomis.

Stiklinės pirties durys, kaip išsirinkti
28 11 / 2018

Stiklinės pirties durys, kaip išsirinkti

Paskelbta kategorijoje: Skaitė: 1588 Komentarų: 0

Stiklinės pirties durys, palyginus, visai neseniai tapo labai populiarios ir vis labiau populiarėja. Jos tampa net labiau mėgiamos nei medinės. Kodėl stiklinės pirties durys geriau? Atsakymas gana paprastas, stiklinės pirties durys praktiškai neturi trūkumų: laikui bėgant nesikeičia išvaizda ir neatsiranda dervų, kai kaitinamos. Dabartinė rinka siūlo labai platų stiklinių pirties durų asortimentą. Tad tikrai yra iš ko pasirinkti. Kartais, kai kurie žmonės mano, jog durys pirtyje nėra labai svarbus elementas, kurio kokybė negali būti aktuali. Tačiau, tai klaidinga nuomonė. Tinkamai parinktos pirties durys išlaiko šilumą, drėgmę ir izoliuoja nuo garso.

Rodoma nuo 1 iki 6 iš 51 (9 psl.)