Turkiškos pirtys – tai ne tik malonumas, tai ritualas
03 07 / 2018

Turkiškos pirtys – tai ne tik malonumas, tai ritualas

Paskelbta kategorijoje: Skaitė: 62 Komentarų: 0

Ar kada nors teko pasimėgauti tikra turkiška pirtimi? Jei vis dar ne, tai būtina padaryti kuo greičiau. Turkiška pirtis – tai nepamirštami įspūdžiai, malonumas ir tikras organizmo valymas! Jei planuojate keliauti į Turkiją, būtina į planus įtraukti ir turkišką pirtį, o jei ne, tai verta aplankyti bent jau analogą savo šalyje. Tokia pirtis padeda atsikratyti nuovargio, aktyvinti gyvybingumą ir net atjaunėti. Turkijoje yra išlikusių daugybė senovinių turkiškų pirčių, kurios per daugelį šimtmečių išsaugotos ir nepakeistos. Žinoma viešbučiuose esančios pirtys yra pritaikytos turistams, įrengtos pagal naujausias technologijas ir yra modernios.

Pirties įrengimas – sunki užduotis kiekvienam turinčiam pirtį
03 07 / 2018

Pirties įrengimas – sunki užduotis kiekvienam turinčiam pirtį

Paskelbta kategorijoje: Skaitė: 58 Komentarų: 0

Kiekvienam, kuris statosi, įsirenginėja ar tik planuoja statytis pirtį – vienas iš daugiausiai klausimų, minčių ir abejonių keliančių klausimų – pirties įrengimas. Kaip įsirengti, kaip įrangą sumontuoti ir apskritai, kaip tinkamą įrangą iš tokios gausos išsirinkti. Klausimų daug, bet ir patarimų internetinėje erdvėje ne itin daug. Kaip teisingai įsirengti pirtį, geriausiai patars specialistai, kurie individualiai dirbdami su Jumis, galės pateikti pasiūlymus ir rekomendacijas būtent asmeniškai Jums. Šiuolaikinės technologijos leidžia pasistatyti ir įsirengti pirtį greitai bei kokybiškai. Nors tai galima padaryti ir patiems, savomis rankomis, tačiau geriausia šią užduotį patikėti šios srities specialistams, kurie išmano šį darbą.

Kokią įrangą įsigyti – vienas svarbiausių klausimų įsirenginėjant pirtį
03 07 / 2018

Kokią įrangą įsigyti – vienas svarbiausių klausimų įsirenginėjant pirtį

Paskelbta kategorijoje: Skaitė: 65 Komentarų: 0

Dažnai, statant pirtį, vienas iš svarbiausių klausimų būna, ne pačio pastato montavimas, bet būtent įrangos pirtims įsigijimas. Didžiaja dalimi, būtent nuo jos priklausys garinimosi komfortas ir malonumas. Rinkoje, šiomis dienomis galima įsigyti įvairios įrangos pirtims, tarpusavyje jos skiriasi kokybe, kaina bei funkcijomis. Tad ką įsigyti, kas yra svarbu, kad būtų patogu naudotis pirtimi ir tai teiktų džiaugsmą. Pateikiame sąrašą įrangos, kurios tikrai prireiks Jūsų pirtyje:

Ką reikėtų žinoti apie sauną ir jos įrengimą
03 07 / 2018

Ką reikėtų žinoti apie sauną ir jos įrengimą

Paskelbta kategorijoje: Skaitė: 63 Komentarų: 0

Tikriausiai jau nebereikia kalbėti apie saunos naudą. Reguliariai lankantis joje galima išvalyti toksinus, sėkmingai kovoti su peršalimu ir stresu, pasiekti sveiką sveikatos būklę ir daugybė kitų privalumų. Šiandieninėje visuomenėje, kai visi taip skuba dažnai pamiršta save, todėl sauna puikus sprendimas atsipalaidavimui po sunkios darbo dienos, nuo susikaupusios įtampos ir patirto streso

Termofor pirties krosnelės – kokybė už patrauklią kainą
26 06 / 2018

Termofor pirties krosnelės – kokybė už patrauklią kainą

Paskelbta kategorijoje: Skaitė: 56 Komentarų: 0

Pirtyje vienas iš pačių svarbiausių elementų yra pirties krosnelės, to niekas nedrįstų paneigti. Jas, pasauliniu mastu, gamina tikrai daug bendrovių, tačiau vienos iš labiausiai pripažintų Harvia, Termofor, Helo, Iki ir kitos. Termofor pirties krosnelės - tai nebrangios, bet tikrai kokybiškos krosnelės. Bendrovė Termofor įkurta Rusijos mieste Novosibirske. Du inžinieriai savo mėgstamą veiklą išplėtojo tiek, kad šiandien Termofor turi labai platų produktų asortimentą. Bendrovė tiekia šildymo krosnis (namams ir sodams), krosnis pirtims (medienos bei dujų), nešiojamas krosnis, kieto kuro katilus (medienos ir  anglies kuro). Termofor gamina kokybišką produkciją, atitinkančią naujausias technologijas. Ši kompanija – numeris vienas Rusijos rinkoje. Jie nestovi vietoje ir nuolatos tobulėja bei atnaujina produkciją. Termofor išskirtinio dizaino gaminiai, į kuriuos ne tik malonu žiūrėti, bet ir malonu naudotis. Todėl visiškai nenuostabu, kodėl ji vis labiau plečiasi ir už Rusijos ribų. Jeigu norite būti garantuoti dėl savo pirties krosnelės kokybės – Termofor bus tinkamas pasirinkimas.

Pirties prekės – mažos smulkmenos, kurios teikia didelį malonumą
26 06 / 2018

Pirties prekės – mažos smulkmenos, kurios teikia didelį malonumą

Paskelbta kategorijoje: Skaitė: 45 Komentarų: 0

Tinkamai pasirinktos pirties prekės, reikmenys ir aksesuarai padidina saunos teikiamus malonumus bei naudą. Žmonės pirtyje lankosi, kad nusipraustų, pasigarintų ir maksimaliai atsipalaiduotų. Būtent todėl įvairios pirties prekės: apsipylimo kubilai, kubiliukai pirtims, samčiai pirtims, termometrai ir higrometrai, laikrodžiai pirtims, himalajų druskos produktai, priegalviai ir pasėstės, pirties kepurės, kvapai, kūno priežiūros priemonės, pirties tekstilė ir vantos, padeda pasiekti šių rezultatų. Norint gauti maksimalią naudą iš procedūrų, rekomenduojama pasirinkti funkcines, sauges ir praktines pirties prekes. Pirties reikmenys  –  tai yra mažos smulkmenos, kurios duoda didelę naudą. Todėl verta išbandyti kiekvienam.

Rodoma nuo 1 iki 6 iš 16 (3 psl.)