Stiklinės pirties durys

Prekės kodas: ee-standart-durys

Pristatymo terminas (d.): 1-14 dienų

Dėmesio: šiuo metu kai kurių produktų pristatymas gali vėluoti, prašome susisiekti dėl tikslios produkto pristatymo datos prieš pateikiant užsakymą.

Durų stakta 92h 42 mm pagaminta iš sluoksniuotos lapuočių medienos, be mazgų.

Kaina: Nuo 99.00€
Dėmesio: kaina galioja tik perkant internetu!
Kiekis:

Galimi pasirinkimai

* Durų dydis, cm:

* Rėmo matmenys (mm):

* Rėmo medžiaga:

* Stiklo spalva:

Stiklinės pirties durys

 

Standartinių išmatavimų stiklinės pirties durys, stakta - 92h 42 mm pagamintos iš sluoksniuotos lapuočių medienos, be mazgų. Toks rėmas nesideformuoja dėl didelių temperatūros svyravimų, paviršius neišskiria medžio dervos ir tinka pirtims ir kitoms patalpoms. Rėmo medžiagą galima rinktis alksnį arba drebulę.

Į komplektą įeina antikoroziniai Fiskars ir spyna Abloy-4238 arba Boda-4238. Durų perimetras apšiltinamas silikoniniu hermetiku.

Durų rankenos pagamintos iš medžio. Stiklininės pirties durys saunai suteikia daugiau erdvės ir šviesos. Pagamintos pagal visus saugaus eksploatavimo reikalavimus.

Kaip rodo patirtis, durys turi būti sumontuotas taip, kad tarp grindų ir apatinio krašto išliktų 5-6 cm tarpas. Jis reikalingas tam, kad įeitų šviežio oro.

Prieš įsigydami stiklines pirties duris atidžiai pasirinkite Jums reikalingą durų dydį ir rėmo matmenis. Kad būtumėte garantuoti, jog stiklinės pirties durys tikrai tiks Jūsų pirčiai. Pagal poreikį galima rinktis rėmo medžiagą ir stiklo spalvą.

 

Stiklinės pirties durys ir jų privalumai:

 

  • Stiklinės pirties durys yra ilgaamžės. Net jeigu netyčia būtų pažeistos, dūžtantis stiklas nesužeistų, kadangi grūdintas - dūžta į daugybę smulkių dalelių. Tai užtikrina saugumą, todėl tokias pirties duris yra visiškai saugu naudoti.
  • Stiklinės pirties durys yra atsparios įvairioms eksploatavimo sąlygoms: drėgmei, temperatūrai ir jų svyravimams. Šios durys nesilanksto, nesideformuoja ir yra atsparios karščiui.
  • Stiklinės pirties durys lengvai nuvalomos. Tereikia tik stiklų valiklio ir sausos šluostės.
  • Stiklinės pirties durys yra atsparios grybeliams ir pelėsiams.
  • Stiklinės pirties durys garų kambario interjerui suteiks šviesos ir papildomos erdvės jausmą. 
  • Stiklinės pirties durys yra stilingos ir modernios, tai yra išskirtinė interjero detalė.

 

Stiklinės pirties durys yra pagamintos iš karščiui atsparios aukštos kokybės medžiagos, grūdinto stiklo su specialiu terminiu apdorojimu. Stiklo durys suteikia reikalingą izoliaciją, išlaiko sausą orą saunoje ir būtiną drėgmę garinėje pirtyje. Šios savybės leidžia pilnavertiškai mėgautis pirties teikiamais malonumais.

Stiklinės pirties durys gaminamos iš 8 mm storio grūdinto stiklo. Stiklas gali būto įvairių spalvų: skaidrus, bronzinis, žalias, mėlynas arba pilkas. Skaidrios stiklinės pirties durys leidžia stebėti gretimą kambarį, matinis sukuria intymumo ir privatumo jausmą. Siekiant užtikrinti geresnį sandarumą, minkštą durų uždarymą ir šilumos išsaugojimą garų pirtyje, palei tokių durų perimetrą dedamas hermetikas.

Stiklinės pirties durys žavi savo universalumu: paprastas jų pertvarkymas, galima pasukti iš dešinės į kairę. Stiklinės pirties durys ne tik universalios, bet taip pat labai paprasta jomis naudotis, yra patvarios, lengvai prižiūrimos ir labai gražios!

 

Stiklinės pirties durys, eksploatacija:

 

  • Stiklinės pirties durys turi būti montuojamos dviejų žmonių.
  • Stiklas nėra atsparus stipriam smūgiui – gali sudužti.
  • Durų rankena turi būti pagaminta iš karščiui atsparios medžiagos, pvz., medžio.
  • Pirties durys privalo atsidaryti į išorę. Taip pat jos turi būti be sklendžių, spynų ar užraktų.

 

Svarbu! Stiklinės pirties durys turi būti montuojamos tik patyrusių meistrų. Tai sudėtingas ir atsakingas darbas.

Techninė informacija
Pagaminimo šalis EE
Pristatymo terminas (d.) 1-14 dienų
Svoris (kg) 38
Durų medžiaga Mediena / stiklas
Stiklo storis (mm) 8