Gulto lenta, 27 x 90 mm, kedras

Prekės kodas: kedras-gultui

Pristatymo terminas (d.): 2-21 dienų

Gulto lenta 25 x 90 mm, kedras.

Kaina nurodyta už vienetą

Kaina: Nuo 22.20€
Dėmesio: kaina galioja tik perkant internetu!
Kiekis:
Radote pigiau? Siūlykite savo kainą

Galimi pasirinkimai

* Ilgis, m:

Gulto lenta 25 x 90 mm, kedras.

Medienos kokybės klasė - A.

A klasė - bešakė mediena su galimais nežymiais patamsėjimais ir retais taškeliais.
Raudonojo Kanados kedro mediena dėl išskiriamų natūralių eterinių aliejų, ilgaamžiškumo, natūralaus atsparumo vabzdžiams, geometrinio stabilumo ir didelių izoliacinių gebėjimų, gražių spalvų bei akustinių savybių – pasaulyje naudojama kaip viena idealiausių medienų pirčių, saunų, drabužinių apdailai.

Kas yra Kanados raudonasis kedras?

Raudonas Kanados kedras - yra unikalus medis, kilęs iš Šiaurės Amerikos, įskaitant Kanadą ir JAV. Raudonojo kedro aukštis siekia 60 metrų, o skersmuo gali būti daugiau kaip 6. Seniausi šios kedro rūšies atstovai auga Vašingtone, jų amžius daugiau nei 1200 metų.

Kanados raudonojo kedro unikalumas

Kanados raudonojo kedro sausos medienos tankis yra apie 370 kg/m3. Dėl mažo tankio ir didelio oro tuštumų kiekio kedras turi žemiausią šiluminį laidumą tarp spygliuočių ir žymiai viršija betono savybes. Šilumos laidumo koeficientas esant 12% absoliučiai drėgmei yra 0,74 BTU. Kanados kedro mediena daugelį metų išlieka nepakitusi, nes ji nėra jautri puvimui ir nebijo vabzdžių bei bakterijų. Tai yra idealios pirties gulto lentos savybės, kurios užtikrina, kad pirties gulto lentos bus ilgaamžės.
Gulto lentos struktūra yra tiesi grūdėta, todėl kedras yra viena iš lengviausiai apdorojamų medžių rūšių. Rankų ar mašinų apdirbimo metu bei tvirtinant detales ant paviršiaus nesusidaro pažeidimų. Medžiaga atspari didelės drėgmės ir oro sąlygoms, nebijo kritulių, temperatūros pokyčių. Tai įrodo, kad Kanados kedras, kaip minkšta, lengva, spygliuočių mediena, stovi kartu su brangiausiomis egzotinių medienos rūšių mediena. Be to, šios savybės idealiai atitinka kriterijus, kuriuos turi atitikti pirties gulto lentos.
Kedras yra energijos kaupimo įrenginys ir puikus gydytojas. Kedro medienoje esančios medžiagos gali atkurti žmogaus kūno sveikatą ir funkcinę pusiausvyrą. Kedro kvapas yra palankus nervų sistemai: jis ramina, atpalaiduoja įtampą, nuovargį. Phitoncidai, esantys aliejuose ir pačioje medienoje, dezinfekuoja, naikina patogenus. Phitoncidai turi teigiamą poveikį nervų, širdies, kraujagyslių bei kvėpavimo sistemoms. Pirties gulto lentos, pagamintos iš kedro medienos, suteiks teigiamą poveikį sveikatai.
Raudonojo Kanados kedro ilga ištisinė mediena turi smulkiagrūdę tekstūrą, tokią ploną, kad apdorotos dalies paviršių galima supainioti su audiniu. Raudonojo kedro mediena neturi specifinės spalvos. Kiekviena gulto lenta gali turėti savo unikalų atspalvį nuo šviesiai smėlinės iki šokolado rudos spalvos. Dėka šių savybių, gulto lentos sukuria prabangią išvaizdą patalpoje.
Kanados raudonasis kedras yra unikali, aplinką tausojanti, patvari medžiaga statyboms ir apdailai, kuri bet kurioje patalpoje sukuria nuostabų mikroklimatą. Ši medžiaga tinka žmonėms, kurie vertina komfortą ir myli prabangą. Todėl, gulto lentos, pagamintos iš raudonojo kedro medienos, suteiks modernios išvaizdos interjerą jūsų pirčiai.

Techninė informacija
Pristatymo terminas (d.) 2-21 dienų
Mediena Raudonasis Kanados kedras