Harvia Rondium pirties kabina

Prekės kodas: harvia-rondium

Pristatymo terminas (d.): 7 - 21 dienų

Harvia Rondium pirties kabina yra puikus pasirinkimas norintiems palepinti save. Užapvalintos dvivėrės durys ir dekoratyvinis išorės nerūdijančio plieno apvadas su LED lemputėmis atrodo išbaigtai ir labai stilingai.

Kaina: Nuo 13,549.00€
Dėmesio: kaina galioja tik perkant internetu!
Kiekis:
Radote pigiau? Siūlykite savo kainą

Galimi pasirinkimai

* Produkto pavadinimas:

* Modelis:

Harvia Rondium pirties kabina yra puikus pasirinkimas norintiems palepinti save. Užapvalintos dvivėrės durys ir dekoratyvinis išorės nerūdijančio plieno apvadas su LED lemputėmis atrodo išbaigtai ir labai stilingai. Dekoratyviniai nerūdijančio plieno elementai ant išorinių sienų sukuria modernią išvaizdą. Net korpuso apačia yra padengta plienu, tai suteikia stilingą šiuolaikišką išvaizdą ir apsaugą nuo drėgmės arti grindų. Išorinei apdailai naudojamos termiškai apdorotos drebulės arba juodalksnio dailylentės.

Vidaus apdailai naudojamos drebulės dailylentės. Nuimami gultai gaminami iš mažai kaistančios abachi medienos. Stilingą kontrastą suteikia dekoratyvinė akmeninė sienelė. Krosnelė Harvia Topclass Combi ypač patiks mėgstantiems drėgną ir kvapnią pirtį. Spalvoto apšvietimo sistema Harvia Colour Light suteiks jūsų pirčiai papildomų spalvų.

Krosnelė valdoma skaitmeniniu valdymo pultu Harvia Griffin Combi, kuris leidžia kontroliuoti pageidaujamą temperatūrą ir santykinę drėgmę pirtyje. Spalvoto apšvietimo sistema kontroliuojama valdymo pultu Harvia Griffin Colour Light.

Matmenys:

                                Modelis S2015KL  (Rondium S)                                              Modelis S2020KL (Rondium M)

                                                                                     

                             Modelis S2222KL (Rondium L)

                           

Techninė informacija
Pagaminimo šalis FI
Garantija (m.) 2 metai
Pristatymo terminas (d.) 7 - 21 dienų
Aukštis, mm 2050