Tycroc UHP plokštė šildomoms grindims

Prekės kodas: 545454ds

Pristatymo terminas (d.):

Kaina: 19.00€
Dėmesio: kaina galioja tik perkant internetu!
Kiekis:
Radote pigiau? Siūlykite savo kainą

Tycroc UHP grindų šildymui skirta plokštė. Supaprastina ir pagreitina vandens grindų šildymo sistemos montavimą. Ši plokštė tinkama montavimui į betonines konstrukcijas. Dėl mažo svorio į vieną kvadratinį metrą, ypač tinka montuoti medinių konstrukcijų pastatuose.
Tycroc UHP yra vamzdinio šildymo plokštė iš ekstrudinio polistireninio putplasčio (XPS putų) su specialiai prapjautais grioveliais, priklijuotu prie plokštės folijos popieriumi,kuris neleidžia šilumai nenutekėti žemyn ir yra puikus šilumos skleidėjas grindų dangai.

Tycroc UHP plokščių montavimas yra paprastas, greitas, taupantis laiką ir švarus. Greitai reaguoja į temperatūros reguliavimą, nes šis sprendimas leidžia dengimą tiesiai ant grindų plokštės Tycroc UHP. Lyginant su įprastiniais sprendimais, kurie pasižymi brangiais medžiagos kaštais, mūsų sprendimas pasižymi žymiai mažesniu svoriu (plokštelės svoris tik 1 kg / m2) ir mažu montavimo aukščiu (Sienelių storis tik 25 mm). XPS plokštės turi gerus šilumos izoliacijos parametrus, užtikrina grindų , turinčių nepakankamus šilumos izoliacijos parametrus ar visai be tokių parametrų , apšiltinimą . Tycroc UHP (XPS) lentos bazinė medžiaga yra uždarų ląstelių ir atspari vandeniui, todėl produktas ypač tinka statybos darbams drėgnose vietose.

Charakteristikos:

Dydis 1200×600×25 mm.
Atstumas tarp griovelių 200 mm (tarp griovelių centrų).
Tinkamų šildymo vamzdžių skersmuo: ∅16 mm.
Šilumos laidumas: 0,035 w/(mK).
Atsparumas gniuždymui: ≥300 kPa.
Atsparumas vandens garų difuzijai (μ):100.
Kapiliarumas:0
Vandeniui nepralaidus
Vandens garų laidumas Sd: < 2,5 m
Vandens įgeriamumas panardinus ilgą laiką: < 0,2% vol.
Plona ir lengva grindų konstrukcija (apie 1 kg / m²)
Ribinė temperatūra: - 50˚C / +75˚C
Degumo klasifikacija: E
Plokštę galima naudoti renovacijoje ir naujų objektų statyboje.
Grindinio šildymo plokštės  montuojamos ant bet kurio lygaus, sauso, tvirto, kieto ir stabilaus nešančiojo paviršiaus.

Parketą, laminatą ir medžio grindis galima kloti tiesiai ant Tycroc UHP plokštės kaip "plaukiojančias" grindis, o keraminės plytelės ir natūralus akmuo klijuojami specialiu mišiniu.

Techninė informacija
Pristatymo terminas (d.) 3-7