Izoliacinė medžiaga SPU Sauna Satu

Prekės kodas: Sauna-heat-insulation-Sauna-Satu

Pristatymo terminas (d.):

„SPU Sauna-Satu“ tinka pirties sienų ir lubų bei drėgnų patalpų stogo izoliacijai.

Kaina: 11.00€
Dėmesio: kaina galioja tik perkant internetu!
Kiekis:
Radote pigiau? Siūlykite savo kainą

„SPU Sauna-Satu“ tinka pirties sienų ir lubų bei drėgnų patalpų stogo izoliacijai. Izoliacines plokštes galima naudoti ir kitose patalpose, konstrukcijų izoliavimui iš vidaus, kartu su apdailos plokštėmis. „SPU Sauna Satu“ puikiai tinka naujoms statyboms ir renovacijai.

Vietą taupantis efektyvus sprendimas

Dėl puikių „SPU Sauna-Satu“ šilumos izoliavimo savybių pakanka perpus mažiau izoliacijos nei naudojant mineralinę vatą. Pavyzdžiui, prie akmeninės sienos pritvirtinta plokštė „SPU Sauna-Satu“ pirties garinę padidins beveik 10 cm. Dalį šilumos atspindės plokštės aliuminio folijos danga, taip pagerindama konstrukcijos termoizoliacines savybes. „SPU Sauna-Satu“ gaminama iš PIR poliuretano pagrindu patobulinto poliuretano.

Paprastas ir spartus montavimas

Izoliacines plokštes „SPU Sauna Satu“ paprasta paruošti ir montuoti. Jas galima pjaustyti, frezuoti, gręžti ir kalti. Visos kraštinės turi pilną liežuvėlio-griovelio jungtį, tad plokščių danga sujungiama greitai ir patikimai. Lengvai sveriančias plokštes patogu naudoti net ir ankštose vietose. „SPU Sauna Satu“ puikiai tinka ir akmeninėms, ir medinėms konstrukcijoms.

Konstrukcijos apsauga

„SPU Sauna-Satu" saugo konstrukcijas nuo pelėsio, kadangi izoliacijos struktūra neleidžia drėgmei įsiskverbti į sienas ir lubas. Baigiamasis sandarinimas atliekamas plokščių siūles ir kiaurymes apdorojant sandarinimo putomis ir lipnia aliuminio juosta.

Patvarumas ir saugumas

„SPU Sauna Satu“ plokštės neišsitampo ir nesusitraukia, nepūva ir nepelija. Jos idealiai atlaiko pirties karštį ir drėgmę. „SPU Sauna Satu“ užtikrina techniškai taisyklingą konstrukcijos nelaidumą šilumai ir orui, dėl to pirtis kaista saugiai ir taupydama energiją. „SPU Sauna Satu“ atlaiko pastovią +100 C temperatūrą.

Naudojimo vietos

Pirties ir dušo patalpų sienos bei pakabinamos lubos, kitų patalpų sienų ir lubų konstrukcijos kartu su apdailos plokštėmis.
Matmenys: 600 x 1200 mm
Storis: 30 mm
Šilumos laidumas: λD 0,023 W/mK
"Griovelio-liežuvėlio" jungtis: Visose kraštinėse
Danga: Aliuminio folija abiejose pusėse

Kaina už vieną vnt.

Techninė informacija
Šilumos laidumas λD 0,023 W/mK
Pristatymo terminas (d.) 7-14 dienų
Storis (mm) 30
Išorinis skersmuo (mm) 600 x 1200