Malkinė pirties krosnelė - TMF Alfa Pangolina Inox

Gamintojas: TMF

Prekės kodas: termofor-alfa-pangolina-inox-terakota

Pristatymo terminas (d.):

Modelis skirtas pirtims nuo 12 iki 24 m3.

Kaina: 1,669.40€
Dėmesio: kaina galioja tik perkant internetu!
Kiekis:
Radote pigiau? Siūlykite savo kainą

Keraminė-metalinė malkomis kūrenama pirties krosnelė TMF Alfa Pangolina, skirta 12-24 m3 dydžio pirtims. Tai pirma TMF gamintojo krosnelė, kurios korpusas yra metalinis, o išorė dengta natūralios terakotos plytelėmis.

Terakota - labai atspari ir ilgaamžė dekoratyvinė medžiaga, savo savybėmis nenusileidžianti akmeniui. Terakotinių plytelių privalumas, pirmiausia, yra minkštas šiluminis spinduliavimas krosnelės veikimo metu. Ji ne spinduliuoja, o suteikia komfortiškai vienodą šilumą. Krosnelė, dengta terakotos plytelėmis, ilgiau aušta. Toks keramikos „kailis“ puikiai kaupia šilumą, palaipsniui ją atiduodamas aplinkai.

Terakotinės plytelės taip pat atlieka ir dekoratyvinę funkciją. Jas galima lengvai nuimti, spalvas išdėstyti pagal savo pageidavimą, išvalyti arba pakeisti nauja. Terakotos spalva apibūdinama kaip pozityvi ir šilta, suteikianti komforto ir atsipalaidavimo jausmą. Terakotos plytelių graži forma ir patogus dydis. Jas sudėti gali pats pirkėjas, netgi kartu su vaikais - kiekviena viršutinė eilė pridengia apatinę eilę plytelių ir atrodo kaip skujuotis (gyvūnas).

Verta paminėti, kad ši krosnelė sukurta rusiškos pirties režimui. Alfa Pangolina taikoma patentuota dviejų etapų lengvo garo generavimo sistema, kaip ir TMF malkinėse krosnelėse Geyzer.

Krosnelė turi du akmenų konteinerius: vieną - vidinį, uždarą, iš visų pusių kaitinamą spinduliuotės ir liepsnos, ir antrą - išorinį ir atvirą.

Į uždarą konteinerį vanduo tiekiamas per piltuvą su atbuliniu vožtuvu, kur garas neišeina iškart į pirtį, o pirmiau dideliu greičiu patenka į atvirą konteinerį, čia papildomai kaitinamas ir tik tada švelnus, nedeginantis garas patenka į aplinką. Speciali dvišlaitė vidinio konteinerio viršaus forma sumažina suodžių kaupimąsi viduje.

Krosnelė komplektuojama su ketaus durelėmis, kurios turi didelį, 40 cm įstrižainės ekraną. Krosnelė pagaminta iš aukštos kokybės karščiui atsparaus plieno.

Krosnelės Alfa Pangolina Inox komplektas turi terakotos plyteles ir dūmtraukiui.

 

Savybės ir privalumai:

  • Unikalus ekodizainas.
  • Minkšta spindulinė šiluma dėl terakotos keramikos.
  • Paprastas plytelių montavimas ir priežiūra.
  • Padidintas vidinis akmenų konteineris duoda galingą garų generavimą.
  • Dviejų etapų garo sukūrimo sistema suteikia minkštą garą.
  • Pakuros talpa - 60 l.
  • Minimalus dūmtraukio aukštis - 5 m.
  • Plytelių kiekis - 29ų vnt.
  • Draudžiama kūrenti anglimi.

 

Akmenys perkami atskirai.

Techninė informacija
Pakūros tipas Išorinė
Pirties dydis (kub. m.): 12-24
Garantija (m.) 3
Pristatymo terminas (d.) 7-14 dienų
Aukštis (mm) 2500
Plotis (mm) 586
Gylis (mm) 800
Akmenų konteinerio talpa (kg) 55
Svoris (kg) 158
Dūmtraukio skersmuo (mm) 115
Malkų ilgis, maks. (mm) 400