Malkinė pirties krosnelė - ERMAK 30 Liuks Steel

Prekės kodas: ermak-pr30-lxstl

Pristatymo terminas (d.): 14-30

Dėmesio: šiuo metu kai kurių produktų pristatymas gali vėluoti, prašome susisiekti dėl tikslios produkto pristatymo datos prieš pateikiant užsakymą.

22-34 m3 dydžio pirtims.

Kaina: 1,569.00€
Dėmesio: kaina galioja tik perkant internetu!
Kiekis:

Malkinė pirties krosnelė „ERMAK 30 Liuks Steel“ - modulinė pirties krosnis, kurios pakura ir dūmų kanalai pagaminti iš ilgaamžio plieno.
Skirta pirtims, kurių dydis yra 22-34 m3. Uždara akmenų dėtuvė ir garo patranka (įeina į komplektaciją)  padeda išgauti sausą, perkaitintą, gerai išsklaidytą garą, kuris sukuria minkštą ir jaukią atmosferą garinėje pirtyje. Pagaminta iš aukštos kokybės ilgaamžio plieno. Krosnelės pakura, dūmų kanalai ir akmenų konteineris yra pagaminti iš struktūrinio plieno. Plieninės pirties krosnys greitai sušildo pirties patalpą ir akmenis. Plieno storis yra specialiai parinktas taip, kad būtų užtikrintas optimalus kaitinimo greitis ir krosnies patvarumas. Pakuros viršutinės dalies storis siekia net 12 mm, todėl puikiai tinka intensyviai naudojamoms bei komercinėms pirtims. Didelis akmenų tūris (70 kg) ilgą laiką palaiko patogią ir minkštą temperatūrą garų pirtyje. Didelis šilumos perdavimo plotas. Akmenys stipriai ir tolygiai kaitinami nuo visų krosnelės sienų, kuo labiau pašalinant temperatūrą ir apsaugant juos nuo tiesioginės spinduliuotės. Specialus krosnies dizainas leidžia montuoti papildomus priedus iš skirtingų krosnies pusių. Ant krosnies galite papildomai sumontuoti vandens baką, papildomą tinklą akmenims, šilumokaitį išoriniam rezervuarui. Krosnis gali būti vienodai naudojama kuriant garų pirtis, pavyzdžiui, rusišką garų pirtį ir suomišką sauso oro sauną. Krosnies konstrukcija numato galimybę bet kurioje pusėje įrengti šilumokaitį krosnyje, kad būtų galima pašildyti vandenį nuotoliniame rezervuare. Kompaktiškumas, konstrukcinis tvirtumas ir gerai išvystyta šilumos perdavimo sistema - „Ermak“ pirties krosnių išskirtinumas.

Tai yra kelių režimų pirties krosnis. Ji turi dvi akmenų dėtuves – uždarą (vidinę) ir atvirą. Uždaroje dėtuvėje akmenys yra uždaroje erdvėje ir kaitinami iš visų pusių iki +600°C temperatūros. Tai leidžia jums sukurti idealų mikroklimatą pirtyje su gausiu sausu smulkiadispersiniu garu, gaunamu naudojant įmontuotą garo patranką. Garo patranka tiekia vandenį tiesiai į didelę uždarą akmenų dėtuvę. Taip pat galima gauti normalų drėgną garą ir iš viršutinių akmenų, sudėtų atviroje akmenų dėtuvėje. Ši krosnis taip pat gali per trumpą laiką padidinti garinės patalpos temperatūrą daugiau kaip 100 laipsnių, jei reikia sukurti karšto sauso oro suomiškos pirties režimą.Krosnis modernaus modernaus dizaino, pagaminta naudojant unikalius techninius sprendimus. Liepsnos padalijimas iš pakuros į 4 srautus ir sudėtingas dūmų kanalų su paskirstymo kamera dizainas leido padidinti krosnies efektyvumą ir dar labiau įkaitinti akmenis. Krosnelė perduoda maksimalią šiluminę energiją iš degančios medienos į akmenis, taip smarkiai sumažindama dūmtakių dujų temperatūrą išėjimo į kaminą metu, o tai prailgins kamino tarnavimo laiką.Unikali krosnies savybė yra tai, kad galinėje krosnies pusėje yra specialus langelis su karščiui atspariu stiklu, kad būtų galima stebėti ugnį ir sukurti malonią židinio atmosferą pirtyje. Aptarnavimui ir išvalymui langelis gali būti atidarytas specialaus rakto pagalba (yra komplekte). Stiklas savaime išsivalo degimo metu ir iš vidinės pusės yra apsaugotas metalinėmis grotelėmis.

Akmenys perkami atskirai.

Techninė informacija
Pristatymo terminas (d.) 14-30
Min pirties dydis (kub. m.) 22-34
Aukštis (mm) 900
Plotis (mm) 490
Gylis (mm) 780
Akmenų konteinerio talpa (kg) 70
Svoris (kg) 116
Dūmtraukio skersmuo (mm) 130