Malkinė pirties krosnelė - ERMAK 30 Liuks Inox

Prekės kodas: ermak-pr30-lxnx

Pristatymo terminas (d.): 14-30

Dėmesio: šiuo metu kai kurių produktų pristatymas gali vėluoti, prašome susisiekti dėl tikslios produkto pristatymo datos prieš pateikiant užsakymą.

22-34 m3 dydžio pirtims.

Kaina: 2,859.00€
Dėmesio: kaina galioja tik perkant internetu!
Kiekis:

ERMAK 30 Liuks (nerūdijantis plienas) yra unikali modulinė pirties krosnelė, kurios pakura ir dūmų kanalai yra pagaminti iš tikro maistui atsparaus nerūdijančio plieno INOX 304 AISI. Uždara akmenų dėtuvė ir garo patranka (įeina į komplektaciją)  padeda išgauti sausą, perkaitintą, gerai išsklaidytą garą, kuris sukuria minkštą ir jaukią atmosferą garinėje pirtyje.

Pirties krosnys Liuks iš nerūdijančio plieno INOX-304 atlaiko didesnes šilumos apkrovas, turi padidėjusias antikorozines savybes, kaitindamos neišskiria kenksmingų medžiagų ir kvapų ir turi didesnį patvarumą, palyginti su įprastais karščiui atspariais plienais.

ERMAK 30 Liuks krosnies modelyje, pakura ir dujų kanalų sistema pagaminta iš karščiui ir rūgščiai atsparaus INOX AISI-304 klasės nerūdijantčio plieno (nemagnetis), savo sudėtyje turinčio daug nikelio iki 10% ir chromo iki 18%. Nerūdijančio plieno storis esantis krosnėlės pakurojei yra 8 mm, krosnies arka yra 5 mm, krosnies šonai ir dūmų kanalai yra 3 mm storio.

AISI-304 yra aukštos kokybės karščiui atsparus nerūdijantis plienas ir nebijo aukštos temperatūros veikiant pirties krosnelei. Dėl geresnės plieno sudėties ir didelio nikelio kiekio jis puikiai suvirinamas. Nikelis yra labai brangus metalas, tačiau dėl didelio nerūdijančio plieno kiekio jis įgyja padidintą stiprumą ir atsparumą kraštutinėms temperatūroms, be to, įgyja puikų suvirinamumą. Dėl nikelio šis plienas praranda savo magnetines savybes.

Krosnies Ermak 30 Liuks iš nerūdijančio plieno modulinė konstrukcija leidžia susikonfigūruoti krosnį pagal savo poreikius ir pirties tipą. Dėka specialaus dizaino galima montuoti papildomus priedus iš skirtingų krosnies pusių. Ant krosnies galite papildomai sumontuoti vandens baką, papildomą tinklą akmenims, šilumokaitį išoriniam rezervuarui. Dėl krosnies gebėjimo keistis atsižvelgiant į žmogaus poreikius, ji gali būti vienodai naudojama kuriant garų pirtis, pavyzdžiui, rusišką garų pirtį ir suomišką sauso oro sauną.

Tai yra kelių režimų pirties krosnis. Ji turi dvi akmenų dėtuves – uždarą (vidinę) ir atvirą. Uždaroje dėtuvėje akmenys yra uždaroje erdvėje ir kaitinami iš visų pusių iki 600 laipsnių temperatūros. Tai leidžia jums sukurti idealų mikroklimatą garų pirtyje rusiškos garinės pirties režimui su gausiu sausu smulkiadispersiniu garu, gaunamu naudojant įmontuotos garo patrankos pagalba. Garo patranka tiekia vandenį tiesiai į didelę uždarą akmenų dėtuvę. Taip pat galima gauti normalų drėgną garą ir iš viršutinių akmenų sudėtų atviroje akmenų dėtuvėje. Ši krosnis taip pat gali per trumpą laiką padidinti garinės patalpos temperatūrą daugiau kaip 100 laipsnių, jei reikia sukurti karšto sauso oro suomiškos pirties režimą.

Taip pat krosnis turi modernią išvaizdą ir unikalius techninius sprendimus. Liepsnos padalijimas iš pakuros į 4 srautus ir sudėtingas dūmų kanalų su paskirstymo kamera dizainas leido padidinti krosnies efektyvumą ir dar labiau įkaitinti akmenis. Krosnelė perduoda maksimalią šiluminę energiją iš deginančios medienos į akmenis, taip smarkiai sumažindama dūmtakių dujų temperatūrą išėjimo į kaminą metu, o tai prailgins kamino tarnavimo laiką.

Pirties krosnis Ermak Liuks su langu. Unikali krosnies savybė yra tai, kad galinėje krosnies pusėje yra specialus apžvalgos langas su karščiui atspariu stiklu, kad būtų galima stebėti ugnį ir sukurti malonią židinio atmosferą garų pirtyje. Langas gali būti atidarytas specialiu raktu, kai krosnis neveikia, aptarnauti ir valyti. Stiklas savaime išsivalo degimo metu ir nuo krosnies pusės malkomis yra apsaugotas metalo grotelėmis.

Akmenys perkami atskirai.

Techninė informacija
Pristatymo terminas (d.) 14-30
Min pirties dydis (kub. m.) 22-34
Aukštis (mm) 900
Plotis (mm) 490
Gylis (mm) 780
Akmenų konteinerio talpa (kg) 70
Svoris (kg) 106
Dūmtraukio skersmuo (mm) 130