Malkinė pirties krosnelė - ERMAK 20 Premium Špižius

Prekės kodas: ermak-pr20-spz

Pristatymo terminas (d.): 14-30

Dėmesio: šiuo metu kai kurių produktų pristatymas gali vėluoti, prašome susisiekti dėl tikslios produkto pristatymo datos prieš pateikiant užsakymą.

12-22 m3 dydžio pirtims.

Kaina: 799.00€
Dėmesio: kaina galioja tik perkant internetu!
Kiekis:

Malkinė pirties krosnelė „Ermak 20 Premium Špižius“ - modulinė pirties krosnis, kurios pakura ir dūmų kanalai pagaminti iš ilgaamžio plieno.
Skirta pirtims, kurių dydis yra 12-22 m3. ERMAK 20 Premium (špižius) yra unikali modulinė pirties krosnis, kurios pakura ir dūmų kanalai pagaminti iš špižiaus. Erdvi atvira akmenų dėtuvė su galimybe sumontuoti uždaros akmenų dėtuvės modulį ir įmontuoti garo patranką. Šios parinktys padės gauti lengvą smulkų garą, kuris sukuria minkštą ir patogią atmosferą garų pirtyje. Krosnelės pakura pagaminta iš 10mm špižiaus, dūmų kanalai ir akmenų dėtuvė yra pagaminta iš struktūrinio plieno. Didelis akmenų tūris (60 kg) ilgą laiką palaiko patogią ir minkštą temperatūrą garų pirtyje. Didelis šilumos perdavimo plotas. Akmenys stipriai ir tolygiai kaitinami nuo visų krosnelės sienų, kuo labiau pašalinant temperatūrą ir apsaugant juos nuo tiesioginės spinduliuotės. Kompaktiškumas, konstrukcinis tvirtumas ir gerai išvystyta šilumos perdavimo sistema - „Ermak“ pirties krosnių išskirtinumas.

Akmenys perkami atskirai.

Techninė informacija
Pristatymo terminas (d.) 14-30
Min pirties dydis (kub. m.) 12-22
Aukštis (mm) 790
Plotis (mm) 470
Gylis (mm) 690
Akmenų konteinerio talpa (kg) 60
Svoris (kg) 100
Dūmtraukio skersmuo (mm) 115