Malkinė pirties krosnelė - ERMAK 20 Premium

Prekės kodas: ermak-pr20

Pristatymo terminas (d.): 14-30

Dėmesio: šiuo metu kai kurių produktų pristatymas gali vėluoti, prašome susisiekti dėl tikslios produkto pristatymo datos prieš pateikiant užsakymą.

12-22 m3 dydžio pirtims.

Kaina: 649.00€
Dėmesio: kaina galioja tik perkant internetu!
Kiekis:

Malkinė pirties krosnelė „Ermak 20 Premium“ - modulinė pirties krosnis, kurios pakura ir dūmų kanalai pagaminti iš ilgaamžio plieno.
Skirta pirtims, kurių dydis yra 12-22 m3. Erdvi atvira akmenų dėtuvė turi galimybę sumontuoti uždaros akmenų dėtuvės modulį ir įmontuoti garo patranką.  Pagaminta iš aukštos kokybės ilgaamžio plieno. Krosnelės pakura, dūmų kanalai ir akmenų konteineris yra pagaminti iš struktūrinio plieno. Maksimalių šiluminių apkrovų vietose plieno storis yra 11 mm, krosnies skliautas yra 8 mm, o pakuros ir dūmų kanalų sienelės yra 3-4 mm. 6 mm plieno storis krosnyje padidina krosnies tarnavimo laiką ir padaro krosnies elementų šildymą tolygesnį. Didelis akmenų tūris (60 kg) ilgą laiką palaiko patogią ir minkštą temperatūrą garų pirtyje. Didelis šilumos perdavimo plotas. Akmenys stipriai ir tolygiai kaitinami nuo visų krosnelės sienų, kuo labiau pašalinant temperatūrą ir apsaugant juos nuo tiesioginės spinduliuotės. Duris galima montuoti, kad atsidarytų į dešinę arba į kairę. Krosnies konstrukcija numato galimybę bet kurioje pusėje įrengti šilumokaitį krosnyje, kad būtų galima pašildyti vandenį nuotoliniame rezervuare. Kompaktiškumas, konstrukcinis tvirtumas ir gerai išvystyta šilumos perdavimo sistema - „Ermak“ pirties krosnių išskirtinumas.

Akmenys perkami atskirai.

Papildomai šiai krosnelei galite įsigyti šiuos priedus:

Pakabinamas vandens bakas ERMAK Premium krosnelėms

Vandens šildymui pirties patalpoje. 40L baką galima montuoti tiek dešinėje tiek ir kairėje krosnelės pusėje.

Garo patranka ERMAK Premium krosnelėms

Skirta išgauti lengvą ir smulkiadispersinį garą. Įrenginio konstrukcija leidžia vandeniui patekti į patį akmenų dėtuvės centrą, kuriame akmenys yra patys karščiausi. Vanduo patekęs ant karščiausių akmenų žaibiškai išgaruoja sukurdamas kokybišką ir lengvą garą.

Šilumokaitis ERMAK Premium krosnelėms

Vandens šildymui galima naudoti įmontuojamą į krosnelės pakurą šilumokaitį, kurį prijungtumėte prie atskiro vandens bako, kur natūralios cirkuliacijos būdu šils vanduo. Šilumokaitį patogu naudoti kai vandens bakas yra kitoje nei krosnelė, pvz. prausykloje ar duše.  Šilumokaitį galima montuoti tiek dešinėje tiek ir kairėje krosnelės pusėje.

ERMAK Premium krosnelių tinklas akmenims

Didesniam šilumos akumuliavimui galima naudoti pakabinamą tinklą akmenims į kurį telpa iki 50kg akmenų, taip pat šis tinklas sumažina nepageidaujamą aštrų ir deginantį infraraudonajį spinduliavimą. Tinklą galima pakabinti tiek dešinėje tiek ir kairėje krosnelės pusėje, arba abejose pusėse.

Uždara akmenų dėtuvė ERMAK Premium krosnelėms

Siekiant labiau įkaitinti akmenis ir išgauti kokybiškesnį garą galima naudoti uždaros akmenų dėtuvės modulį. Vanduo užpilamas ant akmenų atidarius dangtį.

 

 

 

 

Techninė informacija
Pristatymo terminas (d.) 14-30
Min pirties dydis (kub. m.) 12-22
Aukštis (mm) 790
Plotis (mm) 470
Gylis (mm) 690
Akmenų konteinerio talpa (kg) 60
Svoris (kg) 75
Dūmtraukio skersmuo (mm) 115