Malkinė pirties krosnelė - ERMAK 20 Classic

Prekės kodas: ermak-cl20

Pristatymo terminas (d.): 14-30

Dėmesio: šiuo metu kai kurių produktų pristatymas gali vėluoti, prašome susisiekti dėl tikslios produkto pristatymo datos prieš pateikiant užsakymą.

10-24 m3 dydžio pirtims.

Kaina: 379.00€
Dėmesio: kaina galioja tik perkant internetu!
Kiekis:

Malkinė pirties krosnelė „Ermak 20 Classic“ idealiai tinka rusiškos garinės pirties klimatui sukurti. Ji greitai įkaitina nedidelę pirtelę sukurdama minkštą, išsklaidytą garą. Labai kompaktiška.
Skirta nedidelėms garinėms pirtims, kurių dydis yra 10-24 m3. 6 mm plieno storis krosnyje padidina krosnies tarnavimo laiką ir padaro krosnies elementų šildymą tolygesnį. Didelis akmenų tūris (60 kg) ilgą laiką palaiko patogią ir minkštą temperatūrą garų pirtyje. Didelis šilumos perdavimo plotas. Akmenys stipriai ir tolygiai kaitinami nuo visų krosnelės sienų, kuo labiau pašalinant temperatūrą ir apsaugant juos nuo tiesioginės spinduliuotės. Duris galima montuoti, kad atsidarytų į dešinę arba į kairę. Krosnies konstrukcija numato galimybę bet kurioje pusėje įrengti šilumokaitį krosnyje, kad būtų galima pašildyti vandenį nuotoliniame rezervuare. Kompaktiškumas, konstrukcinis tvirtumas ir gerai išvystyta šilumos perdavimo sistema - „Ermak“ pirties krosnių išskirtinumas.

Akmenys perkami atskirai.

Techninė informacija
Pristatymo terminas (d.) 14-30
Min pirties dydis (kub. m.) 10-24
Aukštis (mm) 760
Plotis (mm) 445
Gylis (mm) 730
Akmenų konteinerio talpa (kg) 60
Svoris (kg) 70
Dūmtraukio skersmuo (mm) 115