Juodalksnio dailylentė AB 15 x 90

Prekės kodas: juodalke239023

Pristatymo terminas (d.): 2-21 dienų

Medienos dailylentės pirties apdailai. Pasirinkite dailylenčių ilgį.

Kaina nurodyta už 1 m2

Kaina: Nuo 17.00€
Dėmesio: kaina galioja tik perkant internetu!
Kiekis:
Radote pigiau? Siūlykite savo kainą

Galimi pasirinkimai

* Ilgis, m:

Juodalksnio dailylentė

 

Juodalksnio dailylentės pirties apdailai, pagamintos iš aukštos kokybės, natūralios medienos, kuri yra skirta agresyvioms pirties sąlygoms. Norėdami įsigyti juodalksnio dailylentes, būtinai pasirinkite reikalingą dailylentės ilgį bei reikalingą vienetų skaičių. Dailylentės ilgį galima rinktis nuo 1,50 m kas 30 cm iki 3 metrų ilgio. Kuo didesnė dailylentė, tuo lengviau įrengti, o jungčių reikės mažiau. Pasirinkite jums tinkamą dailylenčių ilgį.

 

Dailylenčių kaina nurodyta už 1 m2.

 

Medienos kokybė:

  • AB klasė - mediena su galimais nedideliais patamsėjimais ir taškeliais, su galimomis mažomis, sveikomis nekrentančiomis šakomis.

 

Dengiamumas 81mm.

Mediena: Juodalksnis

 

Pirties apdailos medžiagos turėtų būti pasirinktos ypatingai atsakingai, nes garinėje patalpoje turi būti patogu ir saugu. Šiuo atžvilgiu tokiose patalpose, išskyrus ekologišką natūralią medieną, beveik nenaudojamos jokios kitos medžiagos. Tačiau ir ją nėra lengva pasirinkti be išankstinio teorinių žinių pasiruošimo. Kiekviena medžių rūšis pasižymi tam tikromis savybėmis, kurios turės įtakos garų kambario mikroklimatui ir netgi gydymo poveikiui procedūrų metu. Dailylentės pirties patalpai suteikia jaukumo, šiltos ir tvarkingos aplinkos įspūdį. Kas gali būti geriau už pirtį, papuoštą natūralia mediena ir juodalksnio kvapą!

Juodalksnio mediena, kaip dailylentės, per pastaruosius metus tapo labai populiarios ir paplitusios. Taip nutiko dėl patogios ir apgalvotos lentos formos, paprasto montavimo, įspūdingos išvaizdos, tvirtumo ir ilgaamžiškumo.

 

Juodalksnio dailylentė, jos privalumai

 

Tai, kad juodalksnio dailylentės šiuo metu yra labai populiarios ir paklausios, yra dėl daugelio privalumų:

  • Juodalksnio dailylentė parduodama už palyginti nedidelę kainą, o tai leidžia sėkmingai ją naudoti įvairiems tikslams;
  • Juodalksnio dailylentė pasižymi nuostabia išvaizda – tamsiai raudona arba šokolado atspalvio su išraiškinga tekstūra. Tai suteikia daug galimybių išskirtiniam interjerui kurti. Be to, dėl savo originalaus atspalvio sukuria ypatingą stilių ir eleganciją pirtyje, pabrėždamas išskirtinumą ir apdailos prabangą;
  • Juodalksnio dailylentė turėdama gebėjimą reguliuoti drėgmės lygį, sukuria sveiką mikroklimatą ir neįprastai komfortišką atmosferą patalpoje;
  • Juodalksnio dailylentė puikiai toleruoja didelius temperatūrų skirtumus, netrūkinėja ir nesideformuoja;
  • Šildomas skleidžia nuostabų ir lengvą natūralios medienos kvapą. Tai suteiks komforto pirties procedūroms;
  • Juodalksnis karštoje pirtyje neįkaista, todėl esant sąlyčiui su paviršiumi, neįmanoma nudegti;
  • Juodalksnio dailylentė yra atspari grybams ir bakterijoms, nes turi antiseptinių savybių;
  • Nuo antikos laikų gerai žinomos juodalksnio gydomosios savybės. Todėl tokia pirties apdaila teigiamai veikia žmonių sveikatą, kurie turi problemų su širdies ir kraujagyslių bei plaučių ligomis.

Be to, juodalksnio dailylentės pasižymi ilgaamžiškumu – pirtis su tokia apdaila, daugelį metų maloniai džiugins patogumu ir maloniu mikroklimatu.

 

Juodalksnio dailylentė, jos savybės

 

Juodalksnis pasižymi puikiomis gydomosiomis savybėmis, kurios ypač išryškėja karštoje pirtyje. Šildomas juodalksnis skleidžia medžiagas, kurios turi priešuždegiminį poveikį ir dezinfekuoja orą patalpoje. Juodalksnis padeda susidoroti su peršalimu ir nuo seno aktyviai naudojamas liaudies medicinoje. Tad, labai dažnai juodalksnį pasirenka kaip pirčių ir saunų interjero dekoravimui ir net jų statybos metu.

Techninė informacija
Pristatymo terminas (d.) 2-21 dienų