Garo generatorius Tylö Steam Commercial

Gamintojas: Tylö AB

Prekės kodas: tylo-steam-comm

Pristatymo terminas (d.): 7-14

Garo generatorius komercinėms pirtims.

Kaina: 2,620.00€
Dėmesio: kaina galioja tik perkant internetu!
Kiekis:
Radote pigiau? Siūlykite savo kainą

Galimi pasirinkimai

* Galia (kW):

* Valdymo pultas:

Funkcija - Multisteam
Naujasis komercinis garo generatorius turi didelį vandens rezervuarą ir suprojektuotas taip, kad būtų lengvai prijungtas prie Tylö Multisteam funkcijos - tai veiksmingas būdas išvengti stabdymų intensyviai naudojamose pirtelėse, nes galima sujungti iki 3 garo generatorių vienai pirtelei. Garo generatoriai reikalauja reguliaraus automatinio praplovimo. Tai užima kiekvieną kartą 10-15 minučių - gaunasi pertraukos. Jei toje pačioje sistemoje yra keli garo generatoriai, nutekėjimas atliekamas be pertraukos, nes visada vienas generatorius užtikrina pirtelės darbą.

Priežiūra - mažiau aptarnavimo
Ypatingas dėmesys detalėms - Tylö garo generatoriai sukurti dirbti daug metų be pertraukų ir su minimalia priežiūra. Garo generatorius tiekiamas su automatiniu praplovimu, kuris gali būti nustatytas atsižvelgiant į vandens kokybę Jūsų rajone.

Inžinerija - energijos taupymas
Tausojimas ir energijos taupymas visada turi įtakos skandinaviškam dizainui. Štai todėl Tylö naudoja technologiją, kad garų generatoriai būtų kuo veiksmingesni. Naudojant budėjimo režimą ir patentuotą funkciją "padalintas išėjimas", energijos suvartojimas gali būti iki 30% mažesnis. Kai oras garo kambario temperatūroje pasiekia pageidaujamą temperatūrą, garo generavimas sumažinamas iki tokio lygio, kad išlaikytų šią temperatūrą.

Techninė informacija - tvarumas
Turėdami tikslią kokybės kontrolę, pažangias technologijas ir daug dėmesio skiriant vandens ir energijos naudojimui, Tylö garų generatoriai sukurti taip, kad kuo mažiau veiktų aplinką.

Kontrolė - viešosios pirtelės valdymas
Pirtelės valdymui naudojamas Tylö Elite pultas arba nuotolinis valdymas, kuris įrengiamas įstaigos registratūroje. Elite pultas naudoja vietinį WI-FI, kuris taip pat leidžia kontroliuoti ir valdyti tiesiogiai telefonu su Tylö Wellaccess programėle, kuri suderinama tiek su Android, tiek su iOS.

 

      kW     Pirties dydis, m3 Garų našumas,
kg/h
  Lengva sienelė (stiklas ir pan.) Sunki sienelė (plytelės, akmenys ir pan.)  
  su ventiliacija be ventiliacijos su ventiliacija be ventiliacijos  
9.0 6-16 13-24 4-10 7-16 12
12.0 14-22 22-30 8-15 14-20 16
15.0 18-25 28-38 10-19 18-25 20

 

Techninė informacija
Ilgis (mm) 585
Garantija (m.) 2
Pristatymo terminas (d.) 7-14
Aukštis (mm) 685
Plotis (mm) 230
Vandens talpa (l) 8.4