Atsiskaitymas

Prieš apmokant už prekes, mūsų puslapio viršuje, dešiniajame kampe galite pasirinkti norimą valiutą, kuria norėsite atsiskaityti.

Internetinėje parduotuvėje www.pirtiesprekes.lt galite atsiskaityti jums parankiausiu būdu:

 1. Elektronine bankininkyste;
 2. Bankiniu pavedimu;
 3. Mokėjimu per PayPal;
 4. Inbank.

 

Dėmesio: šiuo metu atsiskaitymo grynaisiais pristatymo metu paslauga neteikiama.

 

Elektroninė bankininkystė

Internetinėje parduotuvėje www.pirtiesprekes.lt už prekes galima sumokėti naudojantis populiariausiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: AB bankas „Swedbank“, AB „SEB bankas“, AB „Luminor Bank“, „Nordea Bank Lietuva“, Danske Bank A/S Lietuvos filialas, AB „Citadele bankas“, AB „Šiaulių bankas“.

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste:

 1. Užpildykite kontaktinius duomenis ir prie apmokėjimo būdo pasirinkite "Paysera.lt" ir savo banką.
 2. Pirtiesprekes.lt nukreips Jus į mokėjimai.lt puslapį, kur galėsite pasirinkti savo banką apmokėjimui el. bankininkystės būdu.
 3. Mokėjimai.lt nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.
 4. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.
 5. Patvirtinus mokėjimą elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į www.pirtiesprekes.lt puslapį.


 

Banko pavedimu

Už prekes galite atsiskaityti atlikdami įprastą pinigų pervedimą į mūsų sąskaitą. Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo numerį (užsisakydami prekes užsakymo numerį gausite el. paštu).

 

Sąskaitos rekvizitai:

UAB "Poilsio sprendimai"
Įmonės kodas: 303170822
PVM Mokėtojo kodas: LT100008188313
Atsiskaitomoji sąskaita: A/S: LT337300010158072893
Bankas: „Swedbank” AB 
Banko adresas: Konstitucijos pr. 20A, 03502 Vilnius, Lietuva
Banko kodas: 73000
SWIFT kodas: HABALT22

Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį

Įmokos kodas: reikia nurodyti užsakymo numerį.

 

Mokėjimas per PayPal

Naudodamiesi „PayPal“ jūs galėsite:

 • apsipirkti internete neatskleisdami savo asmeninės ir finansinės informacijos;
 • greičiau apmokėti už prekes – jums tereikės įvesti savo elektroninio pašto adresą, registruotą „PayPal“ sistemoje bei slaptažodį ir pinigai bus išsiųsti.

 

Pirkėjui perkant prekę „PayPal“ nuskaito pinigus iš pirkėjo „PayPal“ paskyros, o jei ten pinigų nepakanka, tada iš registruotos kredito kortelės, ir perveda juos pardavėjui. Visas operacijas su kortelėmis atlieka „PayPal“, todėl nereikia atskleisti konfidencialios informacijos pašaliniams asmenims.

Apie sėkmingai įvykdytą apmokėjimą Jūs būsite informuoti PayPal el. laišku. Gavę pranešimą iš PayPal sistemos apie Jūsų atliktą pavedimą, mes iškart pradėsime vykdyti Jūsų užsakymą.

 

Pirkimas išsimokėtinai internetu su Inbank lizingas

Įsigyjant pasirinktas prekes išsimokėtinai www.pirtiesprekes.lt, sekite šiuos nurodymus:

    Pasirinkus „Inbank“ lizingo mokėjimo būdą, užsakymo pabaigoje būsite nukreipti į lizingo sistemą, kurioje jums reikės patvirtinti savo tapatybę. Tai padaryti galėsite per elektroninę bankininkystę arba su e-parašu;
    Patvirtinus tapatybę galėsite rinktis iš lizingo bendrovės jums pateiktų išsimokėjimo sąlygų bei pradinio įnašo dydį. Pradinis įnašas gali būti ir nulinis, jei lizingo bendrovė pateikia tokias sąlygas;
    Užpildžius duomenis lizingo sistemoje ir pasirinkus jums tinkamas lizingo sąlygas bei sėkmingai pasirašius sutartį, būsite grąžinti atgal į internetinę parduotuvę su užsakymo patvirtinimo langu.