Atsiskaitymas

Prieš apmokant už prekes, mūsų puslapio viršuje, dešiniajame kampe galite pasirinkti norimą valiutą, kuria norėsite atsiskaityti.

Internetinėje parduotuvėje www.esaunashop.com galite atsiskaityti jums parankiausiu būdu:

 1. Atsiskaitymas grynaisiais pristatymo metu;
 2. Elektronine bankininkyste;
 3. Bankiniu pavedimu;
 4. Mokėjimas per PayPal;


Atsiskaitymas grynaisiais pristatymo metu

Jūsų patogumui už prekes siūlome atsiskaityti grynaisiais pinigais. Apmokėti grynaisiais galėsite jei jūsų pirkinių krepšelio suma ne didesnė kaip 1000 €.

Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, bet tik kurjeriui pristačius prekes.

Dėmesio: prekių pristatymo metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, be grąžos, nurodytą Jūsų užsakyme. Kurjeris jums duos pasirašyti jūsų mokėjimą patvirtinantį dokumentą. Mokėjimas gavus prekę vyksta tik grynaisiais pinigais, mokėtojas kurjeriui privalo sumokėti visą užsakyme nurodytą sumą, kitu atveju prekė jam nebus išduota.

Atsiskaitymo grynais paslauga galima tik pristatant prekes Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Pasirinkus šį apmokėjimo būdą, krepšelyje bus taikomas papildomas paslaugos mokestis:

Lietuvoje - 1,85 €

Latvijoje ir Estijoje - 3,55 €

 

Elektronine bankininkyste

Internetinėje parduotuvėje www.esaunashop.com už prekes galima sumokėti naudojantis populiariausiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: AB bankas „Swedbank“, AB „SEB bankas“, AB „Luminor Bank“, „Nordea Bank Lietuva“, Danske Bank A/S Lietuvos filialas, AB „Citadele bankas“, AB „Šiaulių bankas“.

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste:

 1. Užpildykite kontaktinius duomenis ir prie apmokėjimo būdo pasirinkite "Paysera.lt" ir savo banką.
 2. Esaunashop.com nukreips Jus į mokėjimai.lt puslapį, kur galėsite pasirinkti savo banką apmokėjimui el. bankininkystės būdu.
 3. mokėjimai.lt nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.
 4. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.
 5. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į www.esaunashop.com puslapį.


Banko pavedimu

Už prekes galite atsiskaityti atlikdami įprastą pinigų pervedimą į mūsų sąskaitą. Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo numerį (užsisakydami prekes, užsakymo numerį gausite el. paštu).

 

Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: UAB "Poilsio sprendimai"
A/S: LT314010051001796860
Bankas: AB Luminor Bank 
Banko adresas: Konstitucijos pr. 21A, 03601 Vilnius, Lietuva

Banko kodas: 40100
SWIFT kodas: AGBLLT2X
Įmonės kodas: 303170822
PVM Mokėtojo kodas: LT100008188313

Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį

Įmokos kodas: reikia nurodyti užsakymo numerį.

 

Mokėjimas per PayPal

Naudodamiesi „PayPal“ jūs galėsite:

 • apsipirkti internete neatskleisdami savo asmeninės ir finansinės informacijos;
 • greičiau apmokėti už prekes – jums tereikės įvesti savo elektroninio pašto adresą, registruotą „PayPal“ sistemoje bei slaptažodį ir pinigai bus išsiųsti;

Pirkėjui perkant prekę, „PayPal“ nuskaito pinigus iš pirkėjo „PayPal“ paskyros, o jei ten pinigų nepakanka, tada iš registruotos kredito kortelės, ir perveda juos pardavėjui. Visas operacijas su kortelėmis atlieka „PayPal“, todėl nereikia atskleisti konfidencialios informacijos pašaliniams asmenims.

Apie sėkmingai įvykdytą apmokėjimą Jūs būsite informuoti PayPal el. laišku. Gavę pranešimą iš PayPal sistemos apie Jūsų atliktą pavedimą, mes iškart pradėsime vykdyti Jūsų užsakymą.