Himalajų druska. Rupi 1kg

Prekės kodas: 2085700

Pristatymo terminas (d.):

Himalajų druska, rupi, gaunama iš Himalajų kalnų papėdės (1kg).

Kaina: 3.30€
Dėmesio: kaina galioja tik perkant internetu!
Kiekis:
Radote pigiau? Siūlykite savo kainą

Himalajų druska (1kg) – tai neapdorota ir chemiškai nevalyta druska. Ji turtinga mineralais – magniu, kaliu, kalciu, geležimi. Naudojama maistui, taip pat kojų vonelėms, vonioms, kūno šveitimui. Himalajų druska neturi jokių konservantų ar priedų. Gydytojai pritaria, kad Himalajų druska yra švariausia planetoje ir naudinga sveikatai.

Pilingas: rožinės druskos gabalu masažuoti veidą 2-4minutes, likusias kūno vietas iki 5 minučių. Po masažo rekomenduojamas dušas po drungnu vandeniu.

    Druskos vonios peršalus: Į pripildytą labai šiltu vandeniu vonią įpilame ištirpdytos Himalajų druskos tirpalą (1 kg druskos 4 litrams vandens). Po to įpilti anksčiau užplikytų ramunėlių ar liepžiedžių bei eterinių aliejų (pvz., pušies, levandos ar eukalipto).

    Skaudant gerklę: pirmuosius ligos simptomus galima palengvinti skalaujant gerklę druskos tirpalu. Į stiklinę drungno vandens (apie 250 ml) įberti šaukštą Himalajų druskos ((apie 7,5 g) ir anksčiau užplikytas ramunėles ar šalavijus. Gerklę skalauti 3 kartus per dieną.

    Sloguojant: į stiklinę drungno vandens įberti šaukštelį rožinės druskos (apie 5 g). Po to pipete lašinti į nosį kas dvi valandas.

    Vonia detoksikuojanti: Į vonią pilama apie 250g - 500g Himalajų druskos. Vonios trukmė - 15 - 30 min. Nepersilieti švariu vandeniu, tik švelniai apsišluostyti.

    Kojų detoksikuojanti vonelė: tam naudojamas 1% druskos tirpalas (10g druskos 1ltr vandens). Procedūros trukmė 15-20 min.

    Nuo prakaito: Sudrėkintas Himalajų druskos gabaliukas - pagalbinė priemonė nuo prakaito.

    Nuo pleiskanų: Tyrė iš penkių šaukštų vandens ir šimto gramų druskos įtrinama į galvos odą, palaikoma kelias minutes, iššukuojama ir išplaunama šampūnu.

    Druskos sūrymas: Įdėkite į uždaromą stiklinį indą keletą druskos kristalų (akmenų). Įpilkite šaltinio arba išvalyto (filtruoto)vandens, kad indas būtų pilnas. Po 24 valandų pažiūrėkite ar kristalai neištirpo. Jei ištirpo įdėkite dar kelis kristalus. Kai kristalai nebetirps, o tiesiog nusės ant dugno, tirpalo koncentracija bus 26%, ir jis bus paruoštas vartojimui. Indas gali būti papildomas vandeniu ir druska daugybę kartų. Šis sūrymas gali būti laikomas metų metus uždarytame inde nekeičiant. Juk druska natūraliai antibakterinė, natūralus fungicidas, tad sūrymas nesuges ir nepasens. Tik neužmirškite, kad inde visuomet turi būti neištirpusių druskos kristalų, tai užtikrins tinkamą tirpalo koncentraciją. Kiekvieną rytą, nevalgius ir negėrus, įpilkite šaukštelį paruošto sūrymo į stiklinę švaraus vandens ir išgerkite.

    Veido prausimui: naudokite sūrymą, ar sumaišykite druską su nearomatizuotu natūraliu muilu, kūno šveitimui;

    Kojų vonelėms naudokite druskos tirpalą;

    Inhaliacijoms: užvirkite vandenį, įdėkite druskos, ir užsidengę rankšluosčiu kvėpuokite garais 10 -15 minučių..

    Maistui druska ištirpinama sriuboje ar karštame patiekale, ar tiesiog užberiama ant maisto.

    Nugludinti druskos kristalai naudojami kaip dezodorantas arba muilas-šveitiklis.

 

Techninė informacija
Pristatymo terminas (d.) 7-14