Malkinė pirties krosnelė - Feringer Maliutka Ekran Antik, uždara

Gamintojas: Feringer

Prekės kodas: Maliutka Ekran Antik uzd

Pristatymo terminas (d.):

Garinė krosnelė rusiškai pirčiai.

Kaina: 975.00€
Dėmesio: kaina galioja tik perkant internetu!
Kiekis:
Radote pigiau? Siūlykite savo kainą

Garinės krosnelės, skirtos rusiškai pirčiai. Jų garas užtikrina puikų, raminantį ir gerinantį sveikatą komfortą, o matomas ugnies vaizdas sukuria raminančią atmosferą.

Feringer gamintojas, sukaupęs ilgametę gamybos patirtį, žino kaip sukurti atpalaiduojantį ir sveikatą gerinantį efektą pirtyje. Gamyklos inžinierinis-techninis personalas realizavo „Vortex“ efektą – unikalų reiškinį degimo procesuose, kuris leidžia perduoti maksimalią šilumą į akmenis naudojant nedidelį malkų kiekį. Krosnelės Feringer yra orientuotos į tikros rusiškos garinės krosnies režimo sukūrimą. Tuo tikslu, konstrukcija turi uždarą didelę akmenų talpą, talpinančią nuo 60 iki 130 kg akmenų tam, kad gauti garą. Dėka talpaus akmenų konteinerio ir pakuros konstrukcijos su aukštu naudingo veikimo koeficientu, akmenys įkaitinami iki 500 laipsnių Celsijaus ir būtent iš tokios temperatūros akmenų galima gauti „lengvus“ arba smulkiai dispersinius garus.

Po viršutine krosnelės danga yra patalpintas šilumą izoliuojantis ekranas su kanalais, nukreipiančiais vandenį į pačių karščiausių akmenų zoną. Termoizoliacinis ekranas leidžia neperkaitinti viršutinės dangos, kas savo ruožtu garantuoja ilgą krosnies eksploatacijos laiką.

Akmenys perkami atskirai.

Techninė informacija
Ilgis (mm) 790
Garantija (m.) 2
Pristatymo terminas (d.) 14-60
Rekomenduojamas pirties dydis (kub.m.) 6-16
Aukštis (mm) 740
Plotis (mm) 460
Akmenų konteinerio talpa (kg) 57
Svoris (kg) 75
Dūmtraukio skersmuo (mm) 115