Malkinė pirties krosnelė - Feringer Klasika Antik

Gamintojas: Feringer

Prekės kodas: Klasika Antik uzdara

Pristatymo terminas (d.): 14-60

Garinė krosnelė rusiškai pirčiai iki 23 m3.

Kaina: 1,105.00€
Dėmesio: kaina galioja tik perkant internetu!
Kiekis:
Radote pigiau? Siūlykite savo kainą

Garinės krosnelės, skirtos rusiškai pirčiai. Jų garas užtikrina puikų, raminantį ir gerinantį sveikatą komfortą, o matomas ugnies vaizdas sukuria raminančią atmosferą.

Feringer gamintojas, sukaupęs ilgametę gamybos patirtį, žino kaip sukurti atpalaiduojantį ir sveikatą gerinantį efektą pirtyje. Gamyklos inžinierinis-techninis personalas realizavo „Vortex“ efektą – unikalų reiškinį degimo procesuose, kuris leidžia perduoti maksimalią šilumą į akmenis naudojant nedidelį malkų kiekį. Krosnelės Feringer yra orientuotos į tikros rusiškos garinės krosnies režimo sukūrimą. Tuo tikslu, konstrukcija turi uždarą didelę akmenų talpą, talpinančią nuo 60 iki 130 kg akmenų tam, kad gauti garą. Dėka talpaus akmenų konteinerio ir pakuros konstrukcijos su aukštu naudingo veikimo koeficientu, akmenys įkaitinami iki 500 laipsnių Celsijaus ir būtent iš tokios temperatūros akmenų galima gauti „lengvus“ arba smulkiai dispersinius garus.

Po viršutine krosnelės danga yra patalpintas šilumą izoliuojantis ekranas su kanalais, nukreipiančiais vandenį į pačių karščiausių akmenų zoną. Termoizoliacinis ekranas leidžia neperkaitinti viršutinės dangos, kas savo ruožtu garantuoja ilgą krosnies eksploatacijos laiką.

Krosnelė su akmenų konteinerio dangčiu, pakuros durelės su stiklu 340 х 310 mm. Krosnelės viršaus apdaila - nerūdijantis plienas, apdaila priekyje ir šonuose - dažyta juoda spalva.

Akmenys perkami atskirai.

Techninė informacija
Ilgis (mm) 810
Garantija (m.) 2
Pristatymo terminas (d.) 14-60
Maks. pirties dydis (kub. m.) 23
Aukštis (mm) 800
Plotis (mm) 480
Akmenų konteinerio talpa (kg) 90
Svoris (kg) 55
Dūmtraukio skersmuo (mm) 115