Nuolaida

-32%
Durys E 7 x 19 B, pušis, Economy

Durys E 7 x 19 B, pušis, Economy

Gamintojas: Kitas

Prekės kodas: DW02187

Pristatymo terminas (d.): 14-28

Dėmesio: šiuo metu kai kurių produktų pristatymas gali vėluoti, prašome susisiekti dėl tikslios produkto pristatymo datos prieš pateikiant užsakymą.

Lengvai prižiūrimos stiklo durys saunoms ir garinėms pirtims suteikia patalpai daugiau erdvės.

Kaina: 145.00€ 98.00€
Kainos taikomos be pristatymo mokesčio.
Kiekis:

Pirties durys, pušis

 

Klasikinės stiklinės pirties durys, pušis su tonuotu stiklu:

 

 • 6 mm grūdintas stiklas.
 • Stiklo spalva – bronza.
 • Rėmo mediena – pušis.
 • Du vyriai.

 

Universalios stiklinės pirties durys, pušis: gali būti atidaromos tiek į kairę, tiek į dešinę.

Lengvai prižiūrimos stiklo durys, pušis saunoms ir garinėms pirtims suteikia patalpai daugiau erdvės. Stiklinės pirties durys puikiai tinka bet kokiam interjerui.

Siūlomos saunos durys yra gaminamos laikantis visų saugumo taisyklių, naudojant moderniausias technologijas ir patenkinant klientų lūkesčius. Karščiu apdorotas stiklas, naudojamas durų gamyboje, yra penkis kartus stipresnis už įprastą stiklą. Tokios durys yra atsparos karščiui ir smūgiams. Siekiant išvengti staktos deformacijų dėl svyruojančios temperatūros, ji pagaminta iš specialiai termiškai apdorotos ir paruoštos pušies medienos.

Šios bronzinės pirties durys 70x190 su pušies medienos stakta – puikiai tinka patalpoms su sudėtingomis mikroklimato sąlygomis, būtent ten, kur yra aukšta temperatūra ir didelė drėgmė.

 

Stiklo pirties durys, pušis ir jų privalumai:

 

 • Stiklinės pirties durys yra ilgaamžės. Net jeigu netyčia būtų pažeistos, dūžtantis stiklas nesužeistų. Tokios durys, jei nėra pažeistos, gali tarnauti daugelį metų. Tai vienas pagrindinių pranašumų lyginant su medinėmis durimis, kurias tereikia netinkamai išdžiovinti, kad įtrūktų.
 • Stiklo durys turi gebėjimas atlaikyti dideles apkrovas, taip pat užkirsti kelią nepageidaujamiems pažeidimams dėl 8 mm storio tvirto grūdinto stiklo.
 • Durų slenksčio nebuvimas suteikia papildomą oro srautą ir geresnę ventiliaciją.
 • Durų rėmas yra pagamintas iš pušies medienos, kurios dėka pirties durys lengvai toleruoja drėgmės pokyčius ir nesideformuoja.
 • Stiklinės pirties ir saunos durys yra atsparios įvairioms naudojimo sąlygoms: drėgmei, temperatūrai ir jų svyravimams. Stiklinės durys nesilanksto, nesideformuoja ir yra atsparios karščiui.
 • Stiklo pirties durys lengvai prižiūrimos ir nuvalomos.
 • Nors rusiškoje bei turkiškoje pirtyje yra didelė drėgmė, tačiau nereikia baimintis dėl kondensato ant stiklo.
 • Stiklinės pirties durys yra atsparios grybeliams, pelėsiams ir korozijai.
 • Pirties ir saunos durys, pagamintos iš stiklo garų kambario interjerui suteikia daugiau šviesos ir papildomos erdvės jausmą. 

 

Statant pirtį ar sauną, nepamirškite, kad durys yra labai svarbios, nes nuo jų priklauso garų pirties ir atitinkamai taikomų procedūrų kokybė. Pasirinkus pirties duris, reikia suprasti, koks svarbus jų vaidmuo.

Stiklo pirties durys vis labiau populiarėja. Dabar rinka siūlo platų šių produktų pasirinkimą iš įvairių medžiagų. Tradicinės medienos durys, kurios visada buvo populiarios, gali nublankti prieš stiklines arba kombinuotas. Vis gi, laikui bėgant medinės durys gali būti deformuotos ir nebegalės užtikrinti tinkamos garų patalpos kokybės. Pastaruoju metu, be estetinių savybių, gana plačiai paplitusios pirties durys turi daug eksploatacinių privalumų.

 

Svarbu! Stiklinės pirties durys turi būti montuojamos tik patyrusių meistrų. Tai sudėtingas ir atsakingas darbas, kuris reikalauja žinių, patirties ir kompetencijos. Montuojant pirties duris, kreipkitės į šios srities specialistus.

Techninė informacija
Garantija (m.) Nenurodyta
Pristatymo terminas (d.) 14-28
Svoris (kg) 32
Durų medžiaga Mediena / stiklas
Durų dydis (cm) 70 x 190
Rėmo matmenys (mm) 690 x 1890
Rėmo medžiaga Pušis
Stiklo spalva Bronzinė
Stiklo storis (mm) 8