Beržo ir eukalipto vanta LUX dėžutėje

Prekės kodas: PRVA015

Pristatymo terminas (d.): 1-7

Dėmesio: šiuo metu kai kurių produktų pristatymas gali vėluoti, prašome susisiekti dėl tikslios produkto pristatymo datos prieš pateikiant užsakymą.

Beržo - eukalipto vanta Lux įpakuota sandarioje dėžutėje.

Kaina: 10.00€
Dėmesio: kaina galioja tik perkant internetu!
Kiekis:

Beržo ir eukalipto Lux vanta - sandariai supakuota dėžutėje su nuostabiu aromatu ir visomis vertingosiomis medžiagos. Puikiai tinka dovanai su šilčiausiais sveikatos palinkėjimais.

Beržo lapuose yra eterinių aliejų, vitamino C ir provitamino A, taip pat dervingų ir rauginamųjų medžiagų, kurios teigiamai veikia žmogaus odą, daro ją minkštą ir lygią. Ypatingas beržo vantos privalumas yra tai, kad jis padeda išsiplėsti bronchų vamzdeliams, palengvina skreplių pasišalinimą ir pagerina plaučių ventiliaciją. Štai kodėl įkvėpus beržo vantos kaitinamoje pirtyje atrodo taip lengva kvėpuoti.
Beržo vantos ypač naudingos rūkaliams.Vantos užpilas naudojamas plaukams plauti, siekiant juos sustiprinti ir atsikratyti pleiskanų. Beržo vantos malšina raumenų ir sąnarių skausmą po fizinio krūvio. Šviežia kvepianti pirties šluotelė gali įkrauti jus gera nuotaika.

Gydomosios eukalipto savybės buvo plačiai žinomos jau labai seniai. Eukalipto lapai yra vertingas tauriojo eterinio aliejaus šaltinis, turintis baktericidinį ir priešuždegiminį poveikį, taip pat fitoncidai, kurie valo ir atgaivina orą. Eukaliptas yra puikus natūralus inhaliatorius. Įkvėpus dervingo ir šiek tiek aštraus kvapo, šluotelė, pagaminta iš eukalipto, yra neįkainojama priemonė kvėpavimo takų ir peršalimo ligų prevencijai ir gydymui. Lankydamiesi garų pirtyje patariame spausti vantą prie veido ir 3–5 minutes įkvėpti jo kvapo. Be to, jei norite, galite derinti eukaliptą su ąžuolu ar beržu. Tokie vantų mišiniai gali būti labai naudingi esant reumatui ir sąnarių bei raumenų skausmams. Štai kodėl tokias vantas rekomenduojama naudoti atliekant masažą, kuris padės sušvelninti reumatą ir sąnarių bei raumenų skausmus.
Aštrus vėsinantis eukalipto kvapas mobilizuoja nervų sistemą ir padeda atsigauti po streso ar ligų. Tai padidina energiją, kuri yra atsakinga už ilgesnę gyvenimo trukmę.

 

Techninė informacija
Pristatymo terminas (d.) 1-7