3 vantų rinkinys

Prekės kodas: vantaberzorinki

Pristatymo terminas (d.): 1 - 7 dienos

Kaina: 8.96€
Dėmesio: kaina galioja tik perkant internetu!
Kiekis:
Radote pigiau? Siūlykite savo kainą

3 vantų rinkinys: beržo, ąžuolo, eukalipto.

Beržinė vanta - geriausias gydytojas. Tai populiariausia vanta.  Beržo lapuose yra eterinio aliejaus, vitamino C, provitamino A. Gerai valo odą, ramina nervų sistemą, greitina žaizdų gijimą, gerina nuotaiką, ramina. Šią vantą patartina naudoti  sergantiems plaučių ligomis, tiems, kuriuos vargina sąnarių skausmai, odos ar nervų ligos. 

Ilgą amžių ąžuolo vantos buvo naudojamos pėrimuisi ir gydymui.  Ąžuolo vantos puikiai tinka karščio mėgėjams, nes lapai platūs ir tvirti. Juose yra daug rauginimo medžiagų.  Ąžuolo nuovirais gydomos kai kurios odos ligos, stabdomas kojų prakaitavimas.  Ąžuolo skleidžiamas aromatas gerina nuotaiką. Turi stiprų priešuždegiminį poveikį, malšina galvos skausmą, dusulį, ramina širdies skausmus, padeda sergant reumatu, stabdo per didelį arterinį spaudimą.  

Eukalipto vanta masažui ir inhaliacijoms pirtyje. Eukalipto vantą pirtyje galima naudoti kaip gydomąją priemonę. Ši vanta pirtyje atskleidžia visas savo gydomąsias savybes, veikia kaip antiseptikas sergant įvairiomis kvėpavimo takų ligomis bei pasižymi stipriu, nuostabiu kvapu. Masažo poveikis pirtyje, yra efektyvesnis už kitas vantas dėl eukalipto lapų formos ir struktūros. Pirties sienas apšlakstę eukalipto antpilu, užpylę ant įkaitintų akmenų vandens su šiuo antpilu ar pakvėpavę per eukalipto vantą pajusite stiprų inhaliacinį efektą.

Techninė informacija
Pristatymo terminas (d.) 1 - 7 dienos
Svoris (kg) 0.5000