Beržo vanta

Prekės kodas: vantaberzo

Pristatymo terminas (d.): 1 - 7 dienos

Beržinė vanta masažui ir inhaliacijoms pirtyje.

Kaina: 2.70€
Dėmesio: kaina galioja tik perkant internetu!
Kiekis:
Radote pigiau? Siūlykite savo kainą

Beržo vanta

Beržinė vanta - geriausias gydytojas. Tai populiariausia vanta. Šią vantą patartina naudoti sergantiems plaučių ligomis, tiems, kuriuos vargina sąnarių skausmai, odos ar nervų ligos. Beržo vanta yra laikoma kaip viena iš tradiciškiausių ir populiariausių vantų. Apskritai, vantos – tai pagrindinis naudojamas įrankis pirtyje, kai norima naudos iš saunos procedūrų. Jos gali būti skirtingų rūšių, tačiau dažniausiai naudojamos būtent beržinės. Vantos yra skirtos sveikatos gerinimo ir valymo procedūroms atlikti.

Čia galite įsigyti iš natūralių medžiagų sudarytą beržo vantą, kuri skirta masažui ir inhaliacijoms pirtyje.

 

Teigiama, beržo vanta turi daug gydomųjų savybių

Pačiuose lapuose yra gausu eterinių aliejų, saponinų, glikozidų, rauginių medžiagų, mineralų ir vitamino C, bei provitamino A.

Teigiama, kad beržo vanta veikia dezinfekuojamai, gydo įvairius odos sužeidimus, išvaro šlakus, skatina prakaitavimą, beto lengvina kvėpavimą, gerina medžiagų apykaitą, ramina raumenų skausmus, pagreitina nubrozdinimų ir žaizdų gijimą, valo spuoguotą odą.

Beržo vanta skatina druskų ir toksinų pašalinimą iš organizmo. Jos išskiria fitoncidus, kurie naikina bakterijas. O eteriniai aliejai patekę ant odos, pakelia odos tonusą, apsaugo nuo senėjimo ir didina gyvybingumą. Jeigu pabandytumėte gerai išsiperti su beržo vanta, pastebėtumėte, kad pagerėjo nuotaika, atslūgo įtampa.

Naudojant beržo vantas, oda būna lygi, švelni ir elastinga. Galima švelniai glostyti ir plaukus, tuomet jie bus purūs, sumažės pleiskanų, o plaukų šaknys sustiprės.

Manoma, kad moterys naudojančios beržo vantas gali pašalinti figūros, odos ir net strijų trūkumus – visa tai tampa mažiau matoma.

 

Kam tinka ir kam netinka beržo vanta?

Beržo vanta tinka ne tik tiems, kurių oda jautri, bet ir vaikams. Nes gerai surištos ir išmirkytos beržo vantos yra ypač švelnios. Beržo vantos itin naudingos tiems, kurie serga astma, kadangi išplečia bronchus, šalina skreplius ir pagerina plaučių ventiliaciją. Būtent todėl, po pirties procedūrų su beržo vanta, būna lengva kvėpuoti.

Jos taip pat rekomenduojamos tiems, pas kurių yra pūlingų spuogų.

Beržo vantos geriau nenaudoti tiems, kurie turi problemų su inkstais.

 

Kaip naudoti vantas?

Prieš naudojantis vanta, pirmiausia reikia ją išmirkyti karštame vandenyje, šiek tiek papurtyti ir neilgai palaikyti virš įkaitusių akmenų. Geriausia, kai pirtyje naudojama ne viena, bet dvi vantos. Tą pačią vantą galima naudoti kelis kartus, jei yra geros būklės. Kai baigta vanotis, reikia vantas gerai išdžiovinti ir padėti sausoje vietoje iki kito karto.

Pirtyje geriausia pertis gulint. Todėl optimaliausia, kai į pirtį einama bent dviese. Gulint lengviau atsipalaiduoja raumenys ir visas kūnas. Bet svarbiausia, kad gulint vienodžiau pasiskirsto oro temperatūra, o tai yra labai svarbu.

Beržo vantos geriausios yra švelniam masažui ar odos trinimui, nes jos yra labai švelnios ir nebraižo odos.

Techninė informacija
Pristatymo terminas (d.) 1 - 7 dienos
Svoris (kg) 0.5000