Akmenys pirtims – svarbu teisingas pasirinkimas
04 09 / 2018

Akmenys pirtims – svarbu teisingas pasirinkimas

Paskelbta kategorijoje: Skaitė: 9713

Kad garas pirtyje būtų lengvas, o karštis tinkamas, svarbu ne tik gerą krosnelę pasirinkti, akmenys pirtims – taip pat vaidina svarbų vaidmenį, juos reikia rinktis atidžiai. Todėl akmenys pirtims perkami pagal tam tikrus, svarbius kriterijus, aukštus reikalavimus. Akmenys pirtims turi gerai kaupti šilumą, o atiduoti ją per ilgą laiką. Akmenys pirtims turi būti didelio tankio ir vienodumo, be įtrūkimų, be radioaktyvių ar kenksmingų sveikatai priemaišų ir medžiagų. Svarbus parametras yra atsparumas aukštai temperatūrai ir jų skirtumams.

Baseino įrengimas. Ką reikėtų žinoti apie baseinų rūšis ir priedus
26 06 / 2018

Baseino įrengimas. Ką reikėtų žinoti apie baseinų rūšis ir priedus

Paskelbta kategorijoje: Skaitė: 7841

Baseinai vis labiau populiarėja, o gyventojai vis dažniau rūpinasi jų įrengimu savo kieme ar namo viduje. Pirmą kartą su tuom susidūrs, žmogui visada kyla klausimas, kaip įsirengti baseiną. Žinoma, pats lengviausias, greičiausias ir paprasčiausias būdas – eiti pas specialistus ir naudotis jų paslaugomis. Tačiau yra ir tokių entuziastų, kurie nori savomis rankomis tuom užsiimti. Nesvarbu, kuriai žmonių kategorijai Jūs priklausote. Statydamasis baseiną pas save, bent bendruosius baseino įsirengimo dalykus turi žinoti kiekvienas. Šiais laikais baseinų rūšių yra nemažai, jie gali būti skirti suaugusiems arba vaikams, pramoginiai ar specialiai sportui, maži arba dideli, jie gali būti karkasiniai, betoniniai ar net pripučiami. Kokį baseiną nuspręsite įsirengti, tai tik  Jūsų sprendimas.

Nusprendus įsigyti baseiną, reikia apsvarstyti, kiek žmonių jame maudysis ir kokio amžiaus. Pavyzdžiui, vaikams geriausia įrengti atskirą baseiną, kuris būtų su papildomomis apsaugos priemonėmis. O jeigu juo naudosis didesnis kiekis asmenų – teisingiausia būtų įsirengti didelį. Baseinui tinkamiausia rami bei atoki vieta.

Baseinų chemija, ką reikėtų žinoti
27 08 / 2018

Baseinų chemija, ką reikėtų žinoti

Paskelbta kategorijoje: Skaitė: 4072

Baseinų chemija – tai specialūs preparatai, skirti kokybiškam vandens valymui ir maudymuisi saugių sąlygų sudarymui. Reguliarus ir patikimas vandens valymas su baseinų chemija garantuoja tinkamą baseino funkcionavimą. Nepakankama priežiūra gali net tik nebeteikti malonumo plaukioti, bet ir sukelti didelę žalą sveikatai.

Chemija baseinams
27 08 / 2018

Chemija baseinams

Paskelbta kategorijoje: Skaitė: 2979

Chemija baseinams yra tiesiog būtina, kai norima išlaikyti švarų, skaidrų vandenį ir baseino indą. Baseinas yra ideali aplinka dumblių ir mikrobų dauginimuisi, o jeigu laiku nesikišime į šiuos procesus, vanduo pradės žydėti, atsiras nemalonas kvapas ir dėl to kils pavojus žmonių sveikatai.

Išvalyti baseiną tik su vandens filtru ar dažnai keisti vandenį tiesiog neįmanoma, nes filtrai neapsaugo nuo mikroorganizmų, o bakterijos  toliau veisis. Todėl būtina naudoti efektyvesnius metodus - naudoti specialią chemiją baseinams, vandens ir pačio baseino valymui. Tinkamai naudojama chemija baseinams nekenkia žmogaus sveikatai, o nenaudojant chemijos baseinams, valyti gali sukelti daugybę infekcinių ligų.

Chloras baseinui, kaip ir ką pasirinkti
27 08 / 2018

Chloras baseinui, kaip ir ką pasirinkti

Paskelbta kategorijoje: Skaitė: 3538

Kiekvienas nori, kad jų baseinas būtų švarus ir malonus maudytis, kad tai turėti būtinas chloras baseinui. Jeigu nebus naudojamos cheminės priemonės, baseino sienas ir vandenį nusės dumbliai, mikrobai ir bakterijos. Tai labai pavojinga sveikatai. Dalis žmonių gali nerimauti dėl cheminių preparatų vandenyje, tačiau nėra ko jaudintis. Chloras baseinui yra būtinas ir nėra toks pavojingas, kaip bakterijos ir mikrobai, kurie sukelia įvairias ligas ir negalavimus. Be to, chloras baseinui turi tam tikras normas, kurių laikymąsis yra saugus.

Rodoma nuo 1 iki 6 iš 54 (9 psl.)